Wyszukiwałeś:

aveo

. Znaleziono 356 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aveo

Spróbuj też wyszukać: aveo drzwi aveo 2011 chevrolet aveo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 356 wszystkich):

Chevrolet Aveo: Ambitny typ

Chevrolet Aveo - Internetowy Samochód Roku 2004 trafił do testówredakcji Mojeauto.pl. Cieszące się bardzo dużym zainteresowanieminternautów auto miało szansę wykazać się w rzeczywistości.

 

Chevrolety Aveo wyjadą z FSO

Od jesieni 2007 roku Aveo, mały czterodrzwiowy sedan Chevroleta produkowanybędzie w zakładzie FSO w Warszawie. Całkowicie nowe wersje – trzy- ipięciodrzwiowy hatchback – będą również powstawać w tym zakładzieod połowy 2008 roku. Chevrolety produkowane w Polsce trafią na rynekeuropejski.

 

Chevrolet Aveo: Amerykański sedan z Korei

Małe sedany powoli stają się coraz bardziej popularne. W końcu zaprzystępną cenę dostaniemy całkiem przestronne auto z pojemnym bagażnikiem.Sprawdziliśmy, czy cechy te odnajdziemy także i w testowanym Chevrolecie Aveoi czy są to jedyne zalety tego auta?

 

"Polskie" Aveo we Frankfurcie

Już za niespełna miesiąc, na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie odbędziesię światowa premiera nowej generacji Chevroleta Aveo. Na Żeraniu trwająjuż ostatnie przygotowania przed rozpoczęciem jego seryjnej produkcji.

 

Aveo przyszłością dla FSO?

Na początku listopada bieżącego roku a zakładach FSO na Żeraniu oficjalnierozpoczęto produkcję Chevroleta Aveo sedan. To jednak nie koniec planówzwiązanych z tym modelem. W 2010 roku prawdopodobnie rozpocznie takżeprodukcję kolejnej generacji Aveo.

 

Chevrolet Aveo 3d - pierwsza jazda

Wrocław i jego okolice były miejscem europejskiej prezentacji małegoChevroleta Aveo w wersji trzydrzwiowej, którego produkcja odbywa się naŻeraniu, a ceny rozpoczynają się od 33.850 zł.

 

138-konny Chevrolet Aveo RS

Na zaczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie motoryzacyjnej wDetroit General Motors zaprezentuje Chevroleta Aveo RS. Niestety, będzie totylko wersja koncepcyjna, która być może pojawi się dopiero wraz znową generacją tego modelu.

 

Oto nowe Aveo

Sporo ciekawych nowości szykuje Chevrolet na zbliżającą się wystawę wstolicy Francji. Jedną ze światowych premier, jaką będzie można zobaczyć wParyżu, będzie nowy Chevrolet Aveo, który do sprzedaży trafi latemprzyszłego roku.

 

Chevrolet Aveo - nowy maluch w dwóch wcieleniach

Po wprowadzeniu na rynek Chevroleta Cruze, Aveo stracił miano najlepiejsprzedającego się modelu tej amerykańskiej marki. Czy pojawienie się nowejgeneracji tego malucha odmieni ten stan rzeczy? Nowy Chevrolet Aveo debiutujewłaśnie na polskim rynku w dwóch odmianach - jako pięciodrzwiowyhatchback oraz sedan - i do tego w bardzo obiecującej cenie już od 36.490 zł.

 

Chevrolet Aveo: 1,6 hatchback czy 1,4 sedan?

Sedan czy hatchback? Rozważając zakup nowego samochodu często stajemy przeddylematem wyboru właściwej wersji nadwoziowej. W przypadku auta z segmentu Boferta rynkowa skłaniałaby ku tej drugiej opcji, niektóre jednak modele- jak w przypadku Chevroleta Aveo - oferują także odmianętrójbryłową. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co w przypadku małegoChevroleta będzie lepszym wyborem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023