Wyszukiwałeś:

award

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: award

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Auto-Boss ponownie nagrodzony

Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer Ford z województwa śląskiego,jest pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych w Europie, która po razdziesiąty w swej historii została uhonorowana wyróżnieniem "TheChairman’s Award".

 

Najlepsze salony Renault w Polsce to...

Koncern Renault przyznał wyróżnienia za rok 2008 najlepszymkoncesjonerom pod względem jakości obsługi Klienta. W Polsce dyplomy RenaultGlobal Quality Award otrzymały firmy: Dzięciołowski Sp. z o.o. i Euro-Car Sp.z o.o.  

 

Branża transportowa nagradza Michelin

10.000 przedstawicieli branży transportowej z Wielkiej Brytanii i Niemiecprzyznało oponom Michelin w pierwszym półroczu 2009 roku trzyprestiżowe wyróżnienia: Motor Transport Award za innowacyjność wprodukcji opon ciężarowych, Best Tire Brand 2009 w głosowaniu 8.000niemieckich transportowców za jakość, niskie koszty i bezpieczeństwooraz Image Award 2009 od przedstawicieli 99 firm transportowych w Niemczech.

 

Nagroda dla silników DAF

Silniki PACCAR PR o pojemności 9,2-litra oraz 12,9-litrowy PACCAR MX zostałydocenione za wyjątkową niezawodność, trwałość i oszczędność paliwa.Producent odebrał prestiżową nagrodę Award for the Alternative Plaza 2010podczas majowej wystawy Bus World Asia w Szanghaju. DAF jest pierwszymproducentem oferującym ekologiczne silniki EEV do autobusów iautokarów na terytorium Azji.

 

Red dot award dla MAN Lion’s City Hybrid

Autobus MAN Lion’s City Hybrid zdobył nagrodę „red dot award:product design 2011“ promująca wysoką jakość wzornictwa. Innowacyjnyautobus miejski, w którym oszczędność zużycia paliwa i redukcjaemisji dwutlenku węgla do atmosfery sięgają niemal 30 procent, jest nie tylkodoskonałym osiągnięciem technologicznym, lecz, zdaniem międzynarodowegojury, także stylistycznym arcydziełem.

 

MAN Service Quality Award 2011

MAN Truck & Bus wyróżnia najlepsze stacje serwisowe na całymświecie nagrodą MAN Service Quality Award. W tym roku do finałuzakwalifikowało się 20 warsztatów MAN i partnerów serwisowych z14 krajów.

 

Red dot design award dla Skylinera

Autobus NEOPLAN Skyliner otrzymał renomowaną nagrodę red dot award wkategorii: wzornictwo produktu 2012. Międzynarodowe jury doceniło ekskluzywnewzornictwo Sharp Cut i lekkie wnętrze nowego piętrowego autobusu.

 

MAN Truck & Bus Supplier Award 2011

Na uroczystości z okazji przyznania przez firmę MAN Truck & Bus tytułu„MAN Truck & Bus Supplier Award 2011“ w czerwcu 2012 roku zawyjątkowe usługi wyróżnionych zostało dziesięciu dostawców.Firma MAN współpracuje w sumie z ponad 1200 dostawcami, którymzawdzięcza efektywność i niezawodność pojazdów ciężarowych,autobusów i silników marki MAN

 

?Automotive Lean Production Award 2013? dla Fiat Powertrain w Bielsku-Białej

Zakład Fiata z Bielska-Białej zdobył międzynarodowe wyróżnienie„Automotive Lean Production Award 2013” w kategorii Excellent ValueChain. Uroczystość wręczenia nagrody odbędzie się 23 października 2013 r.w Wolfsburgu w Niemczech.

 

Skoda z nagrodą Connected Car Award

Czeskiemu producentowi przyznano nagrodę Connected Car Award, w kategoriiPioneer Award. Jako pionierska została wyróżniona funkcja SmartGate,która umożliwia bezprzewodowy transfer danych dotyczących naszegosamochodu do aplikacji smartfona.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018