Wyszukiwałeś:

b!

. Znaleziono 30869 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: b!

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30869 wszystkich):

Fiesta B-MAX dołącza do wyścigu

Wobec coraz bardziej spadającej sprzedaży modelu Ford Fusion, producentsamochodów zdecydował się na bardziej radykalne posunięcie. Feralnysamochód zostanie zastąpiony samochodem klasy supermini-MPV o nazwie FiestaB-MAX.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnetendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, któryjeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,teraz oferuje także takie auta jak klasę A czy B.

 

Facelifting klasy B

Trzy lata po debiucie rynkowym Mercedesa klasy B niemiecki koncern wypuści narynek odmłodzoną wersję tego minivana. Nowości to m.in. system Start &Stop oraz wersja B 170 NGT napędzana standardowym paliwem, bądź gazemziemnym.

 

Mercedes wypuszcza Klasę B F-CELL

Mercedes-Benz wypuszcza na rynek pierwszą serię samochodów z ogniwempaliwowym: Klasę B F-CELL. Ten przyjazny dla środowiska model zasilanyelektrycznie charakteryzuje się cechami zbliżonymi do 2-litrowego silnikabenzynowego i jest w pełni przystosowany do codziennego użytku.

 

Pierwsze zdjęcia wnętrza nowej Klasy B

Mercedes obiecywał od jakiegoś czasu, że jego najnowszy model Klasy B niebędzie odstawał jakościowo od pozostałych modeli w gamie. Dowodem na tomają być pierwsze zdjęcia nadchodzącej generacji.

 

Całkowicie nowa B-klasa

B klasa, choć należy do niezwykle popularnego segmentu modeli kompaktowych,nigdy nie należała do najlepiej sprzedających się Mercedesów. Byćmoże nowa generacja tego modelu, która już niebawem pojawi się nadrogach, zmieni tę sytuację. Premiera światowa nowej B-klasy oczywiście jużwe wrześniu na wystawie samochodowej we Frankfurcie.

 

Elektryczna Klasa B Mercedesa

Do Paryża Mercedes przywiezie koncepcyjny projekt B-Klasy. Producent aut zeStuttgartu przedstawia pierwszy w historii samochód ztrójramienną gwiazdą na masce, który będzie posiadał napędelektryczny.

 

Ford B-Max: Na patencie

Galaxy, S-Max, C-Max oraz Grand C-Max - gama dostępnych modeli Fordanaszpikowana jest wszelkiej maści minivanami, niczym babciny sernik upstrzonyrodzynkami. To jednak nie koniec. Najnowsze dziecko w rodzinie, model B-Max, totakże minivan, choć najmniejszy z możliwych. Jak się okazało, powspólnie spędzonym tygodniu, nie jest to jedynie pomniejszona kopiawiększych i starszych braci, a całkiem przemyślane auto.

 

Ford wstrzymuje produkcję B-Maxa

Czy Ford B-Max jest słabym modelem, czy też Ford boryka się z jakimiśproblemami? A może kryzys w branży motoryzacyjnej wcale się jeszcze nieskończył? Z powodu niedostatecznego popytu, Ford wstrzymuje produkcję swojegomałego minivana.

 

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy Klasy B

Mercedes Klasa B swoją premierę miał 2005 roku i od tego czasu doklientów niemiecki producent dostarczył ponad milion egzemplarzy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022