Wyszukiwałeś:

bagaznik X

rowerowy X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bagaznik rowerowy

Spróbuj też wyszukać: bagaznik rowerowy na samochud kia rio

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Bagażnik do Skoda Fabia

Kto ma może na zbyciu bagażnik rowerowy na 2 -3 rowery ... jeśli nie do sprzedania to może żeby pożyczyć, wyjeżdżam na początku sierpnia do Danii i chciałem zabrać rowery. djwest

 

Test bagażników rowerowych

Przedwczoraj przybliżyliśmy wady i zalety poszczególnych typówbagażników rowerowych. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie,które modele dostępne na rynku są najlepsze, a które lepiejomijać szerokim łukiem. Niedawno test niezawodności bagażnikówrowerowych przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC.

 

Jak przewieźć rower?

Zarówno kalendarz, jak i pogoda na zewnątrz jednoznacznie wskazują, żewiosnę możemy uznać już oficjalnie za rozpoczętą. A wraz z niąrozpoczął się sezon na grille, krótkie spódniczki orazwycieczki rowerowe. By jednak móc w pełni cieszyć się z tychostatnich, niezbędna może okazać się umiejętność ich właściwegotransportu.

 

Rower na dachu, mniej paliwa w baku

Przy okazji wakacyjnych wyjazdów wiele samochodów zamienia się wbagażówki dla rowerów, które najczęściej montowane sąna ich dachach. Nie jest tajemnicą, że taki dodatkowy bagaż zwiększaopór powietrza pojazdu, a w konsekwencji powoduje wzrost zużycia paliwa.Ile dokładnie? Postanowił to wyliczyć niemiecki automobilklub ADAC.

 

Wątek na forum: Chewrolet Aveo 3D. bagażnik dachowy?

Witam. Czy ktoś wie, a moze sam montował bagażnik dachowy do Chewroleta Aweo 3-drzwiowy, 2010r. Chciałabym zamontować bagażnik, a potem do niego uchwyt rowerowy. Jaki bagażnik pasuje do tego modelu? Z góry dziękuję za pomoc. gosposia

 

Zabrakło miejsca w samochodzie?

Niedługo zacznie się sezon na świąteczne wyjazdy, a przy tej okazji pewnie wwielu samochodach zabraknie miejsca na upakowanie wszystkich najbardziejpotrzebnych rzeczy. Jest jednak ratunek w postaci bagażników dachowych.

 

Jak bezpiecznie przewozić rowery

Majowe słońce, dni wolne od pracy i perspektywa spędzonego czasu poza miastem na rowerowych wycieczkach to plan idealny. Przeszkodzić może nam jednak  transport rowerów. Temat niby prosty, ale jak wszystkowymaga poświęcenia czasu, by zwrócić uwagę na ważne detale. Dziśdoradzamy jak bezproblemowo poradzić sobie z transportem rowerów.

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Wątek na forum: Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Złodziejskie, opresyjne i zbiurokratyzowane państwo. Nie mogliby po prostu zmienić przepisu, który by dopuszczał przenoszenie tylnej tablicy rejestracyjnej na bagażnik rowerowy? Nieee, to by było za proste!!!!! Trzeba będzie nie wiadomo po co udać się do wydziału komunikacji, odstać swoje w kolej...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bagaznik rowerowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019