Wyszukiwałeś:

bankowoz X

typu X

C X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bankowoz typu C

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Bankowóz typu C - nowy sposób na VAT

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że czasy odpisywania całegopodatku VAT pójdą w niepamięć z powodu zmiany ustawy. Okazuje się,że za pomocą sprytnej modyfikacji można zmienić nasz samochód wbankowóz typu C, dzięki czemu znów możliwe będziezaoszczędzenie 23 procent.

 

Bankowozy już oficjalnie z homologacją

Infiniti, jako pierwsza marka na polskim rynku, uzyskało homologację M1 natrzy swoje modele, które mogą być sprzedawane jako bankowozy typu C.Oznacza to, że już bez żadnych obaw kupujący je przedsiębiorcy będą mogliodliczać cały VAT od ich zakupu oraz paliwa do nich.

 

Wątek na forum: Bankowóz typu C - nowy sposób na VAT

Totalnie chory kraj. class="author">~Grze12

 

Bankowozy na cenzurowanym

Pojawienie się bankowozów miało pomóc obejść przepisy,które uniemożliwiają odliczenie pełnego podatku VAT od zakupusamochodów osobowych na firmę. Wielu przedsiębiorców z tegorozwiązania skorzystało, ale teraz znajdą się pod lupą skarbówki.

 

Nie zawsze bankowóz daje prawo do odliczenia pełnego VAT

Nie tylko organy podatkowe, ale również sądy interpretują naniekorzyść podatników możliwość odliczenia całego podatku VATnaliczonego od zakupu bankowozu. Pierwszy taki wyrok wydał WojewódzkiSąd Administracyjny w Bydgoszczy.

 

To już koniec bankowozów...?

Z dniem 1 grudnia br. zmienią się przepisy dotycce bankowozów. Autaprzerabiane na tego typu pojazdy specjalne będą musiały spełniać dodatkowewarunki, przez co znacznie już zmniejszy się opłacalność takiejprzeróbki.

 

Mają pomysł na rozwój motoryzacji w Polsce

Spadająca produkcja samochodów, mniejsza liczba zakupionych, nowych aut,przy utrzymującym się, wysokim poziomie rejestrowanych pojazdówużywanych. To chyba największe oznaki kryzysu, jaki doskwiera polski rynekmotoryzacyjny. Politycy SLD przygotowali program, który ma wspomócprzemysł motoryzacyjny w naszym kraju.

 

Masz bankowóz, odliczasz cały VAT

Kwestia samochodów wykorzystywanych w prowadzonej działalnościgospodarczej i związane z tym prawo do odliczania podatku VAT co jakiś czaswzbudzają sporo emocji w mediach, a i zapewne w działach księgowości firmkorzystających z tego typu pojazdów. Swoje dokładają także sądy,wydając różne, często sprzeczne wyroki, a i nasi rządzący, tworzącbardzo nieprecyzyjne prawo w tej materii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bankowoz typu C".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019