Wyszukiwałeś:

baterie X

litowo X

jonowe X

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: baterie litowo jonowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Wątek na forum: Premiery eko-aut przyszłości

wszystko pieknie i ladnie, tyle że jeśli chodzi o baterie litowo-jonowe, to slyszałem, że lit jest na tyle żadko występującym w przyrodzie pierwiastkiem, że jak zaczną masowo produkować baterie lit-jon to wkrótce zacznie go brakować, i co wtedy.... ????? No i oczywiście problem z recyglingiem zuż...

 

Litowo-jonowy Nissan

Nissan zaprezentował wczoraj podczas targów CeMAT 2008 w Hannoverze nowywózek widłowy. Pewnie zastanawiacie się, co taka informacja może miećwspólnego z motoryzacją, a jeszcze konkretniej techniką? Otóżwiele. Koncept Nissana został bowiem wyposażony w nowoczesne baterielitowo-jonowe, które mają zasilać elektrycznie samochody nowejgeneracji.

 

Fabryka akumulatorów do aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan ogłosił miejsce położenia swojej przyszłej jednostkiprodukującej akumulatory. Fabryka, w której wytwarzane będąakumulatory litowo-jonowe najnowszej generacji, będzie usytuowana na tereniekompleksu przemysłowego Renault CACIA w Aveiro, około 250 km na północod Lizbony.

 

Hybryda z Maranello w Genewie

Ferrari zamierza oficjalnie przedstawić swoją technologię hybrydową podczastargów motoryzacyjnych w Genewie. Decyzja zapadła podczas konferencjiprasowej przedstawiającej nowy bolid Formuły 1.

 

Zielony Golf

Volkswagen Golf staje się bardziej "eko". Niemiecki koncernprzedstawił właśnie w pełni elektryczną wersję swojego bestsellerowegomodelu. Auto (na razie w wersji koncepcyjnej) z serii blue-e-motion powinnopojawić się na drogach w przyszłym roku.

 

Baterie litowo-jonowe z Europy

Międzynarodowy koncern Magna oraz japoński GS Yuasa zamierzają wybudować naterenie Starego Kontynentu europejską fabrykę baterii litowo-jonowych.

 

Baterie litowo-powietrzne - elektryczna rewolucja?

Jednym z największych mankamentów zespołu zasilającego samochódelektryczny jest bateria o ograniczonej pojemności. Naukowcy od jakiegoś czasupracują nad nową technologią, która pozwoli pomieścić jeszczewięcej energii i będzie bardziej wydajna.

 

Tańsze i wydajniejsze baterie do aut Toyoty

W większości samochodów elektrycznych i hybrydowych używane sąbaterie litowo-jonowe, podobnie jak w przypadku telefonówkomórkowych. To powoduje pewne problemy, bo lit jest stosunkowo rzadkimpierwiastkiem.

 

Litowo-tlenowe baterie nowej generacji

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge testują baterie nowej generacji.Litowo-tlenowe akumulatory mają powiększyć zasięg w samochodachelektrycznych. Zobacz, technologię nowych baterii, opracowanych przezangielskich naukowców.

 

Audi wykorzystuje używane akumulatory litowo-jonowe

W swoim zakładzie produkcyjnym w Ingolstadt Audi wykorzystuje używaneakumulatory z samochodów elektrycznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "baterie litowo jonowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019