Wyszukiwałeś:

bentley X

continental X

flying X

spur X

continental X

w12 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bentley continental flying spur continental w12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Znana cena nowego Bentleya

Producent luksusowych samochodów marki Bentley podał do publicznejwiadomości cenę, jaką trzeba będzie zapłacić, by stać się posiadaczemnajnowszego produktu marki - modelu Continental Flying Spur.

 

Lekki tuning Bentleya

Ostatnimi czasy utarło się, że najczęstszymi klientami marki Bentleygwiazdy piłki nożnej. Oczywiście bardziej konserwatywnym klientom markiniekoniecznie musi się to podobać. Dlatego firma Projekt Kahn przygotowałapakiet, który dodaje modelowi Flying Spur sporo wyjątkowości.

 

Bentley tylko dla Bliskiego Wschodu

Kraje Bliskiego Wschodu to aż 10 procent z całkowitej sprzedaży markiBentley. Nie powinno zatem dziwić, że brytyjski producent luksusowych limuzynbardzo poważnie podchodzi do tego rynku.

 

Bentley Continental ze skrzynią Audi

Brytyjska marka pod sterami VW wprowadza silnik V8 do swojego Gran Turismo,który wymaga nieco innej skrzyni biegów niż dotychczasowa typuZF.

 

Bentley: SUV, coupe i hatchback

Magazyn Auto Express dotarł do ciekawych informacji. Otóż marka Bentleyzamierza do 2015 roku wprowadzić na rynek trzy całkowicie nowe modele: SUV,hatchback oraz coupe.

 

Zimowe akcesoria od Bentleya

Wprawdzie śniegu jak na razie nie widać, mimo, że grudzień za pasem tomiejmy nadzieję, że drogowcy są przygotowani na nagłe nadejście zimy.Warto jednak zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią namporuszanie się w zimie. Na rynku wybór jest ogromny, a do tego, możemyskorzystać z oferty Benteya

 

Bentley Flying Spur w przyszłym roku

W południowej części Europy Bentley przeprowadza testy zamaskowanego mułatestowego nowego modelu, który uzupełni gamę modelową w przyszłym roku.

 

Bentley Continental i Flying Spur odmłodzone

Jak zabrać się do poprawek w aucie tak zbliżonym do perfekcji, jak BentleyContinental? Brytyjczycy byli wstrzemięźliwi w zmianach i lifting tego modeluprzyniósł jedynie delikatne ulepszenia.

 

Bentley Flying Spur V8 S - luksus na sportowo

Luksusowa limuzyna Bentley'a występuje teraz w nowej, sportowej odmianie. Podmaską potężne V8, a osiągi niemal takie, jak w Porsche 911. Oto nowy BentleyFlying Spur V8 S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bentley continental flying spur continental w12".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018