Wyszukiwałeś:

bentley X

continental X

flying X

spur X

continental X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bentley continental flying spur continental

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Nowy Bentley w produkcji

Po tym jak producent luksusowych samochodów marki Bentley wprowadził narynek model Azure, do zestawienia dołączy model Continental GTC. Jest to jużdrugi samochód ze składanym dachem wprowadzony od początku tego roku.

 

Bentley startuje w Polsce

15 Kwietnia w Warszawie w Pałacu Sobańskich odbył się uroczysty cocktail zokazji oficjalnego rozpoczęcia działalności w Polsce  marki Bentley.Organizatorem Imprezy była firma Auto Viva – reprezentująca firmęBentley w Polsce.

 

Bentley Continental Flying Spur

 

Bentley Continental Flying Spur - po prostu klasa sama w sobie

 

Bentley tylko dla Bliskiego Wschodu

Kraje Bliskiego Wschodu to aż 10 procent z całkowitej sprzedaży markiBentley. Nie powinno zatem dziwić, że brytyjski producent luksusowych limuzynbardzo poważnie podchodzi do tego rynku.

 

Bentley: SUV, coupe i hatchback

Magazyn Auto Express dotarł do ciekawych informacji. Otóż marka Bentleyzamierza do 2015 roku wprowadzić na rynek trzy całkowicie nowe modele: SUV,hatchback oraz coupe.

 

Bentley specjalnie dla Chin

Jak widać rynek chiński nie jest obojętny dla producentów najbardziejluksusowych samochodów. Na azjatyckim rynku pojawi się specjalny BentleyContinental Flying Spur, którego wnętrze zaprojektował Linley.

 

Bentley i limitowana edycja

Brytyjska marka Bentley ogłosiła pod koniec zeszłego tygodniawspółpracę z firmą Linley zajmującą się projektowaniem wnętrzoraz mebli. Owocem tej współpracy będzie limitowana edycja 10 sztukmodelu Continental Flying Spur.

 

Bentley sięga po dotację

Wydawać by się mogło, że marki premium tak prężnie działają na rynku,że nie potrzebują i nie korzystają z dodatkowych pieniędzy. Otóżokazuje się, że jest inaczej. Bentley otrzymał 3 miliony funtówgrantu z rządowego Funduszu dla Regionalnego Wzrostu Biznesu (RGF). Brytyjska marka sięga po raz drugi w tym roku po pieniądze z funduszu.

 

Tajemniczy koncept Bentley?a w Paryżu

Za miesiąc wystartują targi motoryzacyjne w Paryżu. Wśródpremierowych aut pokazanych na tej imprezie pojawi się tajemniczy konceptBentley’a.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bentley continental flying spur continental".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018