Wyszukiwałeś:

bernie

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bernie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Ecclestone: "Nie pozwolę zniszczyć Ferrari"

Na przepychanki pomiędzy Ferrari i Maxem Mosley'em zareagował BernieEcclestone, który wziął w obronę włoski zespół izaproponował kompromisowe rozwiązanie.

 

Ecclestone: Chodzi o władzę, a nie o przepisy

Bernie Ecclestone twierdzi, że Flavio Briatore chce mieć władzę, a szefFerrari załatwia prywatne porachunki. To jego ocena konfliktu w Formule 1.

 

Ecclestone: Porozumienie do środy

Bernie Ecclestone ma już dość konfliktu w Formule 1 i chce rozwiązaćproblem do środy. Szef Formula One Managment liczy, że szybko uda mu sięsfinalizować nowe porozumienie Concorde.

 

F1: Wyścig w Indiach więcej niż pewny

2011 rok, to kluczowa data dla organizatorów pierwszego Grand Prix Indii.Bernie Ecclestone jest przekonany, że wyścig w tym azjatyckim kraju odbędziesię zgodnie z planem.

 

Bernie i jego świąteczne życzenia

Dostaliście życzenia świąteczne od swojego szefa? Pewnie było w nichtrochę o zdrowiu, szczęściu, pomyślności i o tym, że będzie lepiej.Zobaczcie w jaki sposób Bernie Ecclestone, ekscentryczny szef Formuły 1,składa życzenia świąteczno-noworoczne śmietance towarzyskiej w tejnajbardziej prestiżowej dyscyplinie motosportu.

 

Kto kupi Saaba? Może szef Formuły 1?

Sensacyjne wiadomości nadeszły z brytyjskiej stacji telewizyjnej BBC. Wedługniej szef Formuły 1, Bernie Ecclestone zainteresowany jest zakupem marki Saabod koncernu General Motors.

 

Formuła 1 idzie na skróty

Bernie Ecclestone ma plan jak uatrakcyjnić wyścigi Formuły 1. Ecclestonechce, by na torach pojawiły się specjalne skróty, z którychbędzie można korzystać podczas wyścigów.

 

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział wjednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerowałjednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP inajchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

 

Rozrzutność Bahrajnu?

W tym sezonie wyścig o GP Bahrajnu nie odbył się z racji napiętej sytuacjipolitycznej w tym kraju. Jak wiadomo, każdy kraj, w którym odbywa sięGP musi wnieść opłatę na konto ciała zarządzającego serią. Z racjiproblemów Bahrajnu Bernie Ecclestone ujawnił na początku tego roku,że nie pobierze opłaty od tego kraju.

 

Bernie Ecclestone chce ratować Nurburgring

Ostatnio informowaliśmy, że legendarny tor wyścigowy, którego nitka biegnie wokół zamku i miejscowości Nurburg ma olbrzymie długi i jest bankrutem. Tor potrzebuje ratunku, a ten może nadejść od szefa Formuły 1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019