Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

bierne X

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo bierne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Volvo wprowadza własne foteliki

Volvo wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje fotelików dla dzieci w wiekuod 0 do 10 lat. Spełniające najbardziej surowe kryteria bezpieczeństwafoteliki będą dostępne w sprzedaży już latem br.

 

MAN: naukowcy dla bezpieczeństwa

Naukowcy zaprezentowali w siedzibie MAN Nutzfahrzeuge w Monachium wyniki ich dwui półrocznej pracy naukowej dotyczącej przede wszystkim tego, jak zapomocą nowoczesnych technologii komunikacyjnych w przyszłości zwiększyćbezpieczeństwo i efektywność ruchu ulicznego.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Bezpieczeństwo bierne

Jest to zespół cech pojazdu, pozwalający na zmniejszenie skutków zaistniałego zderzenia, bądź też wypadku do wartości minimalnych. Ich zadaniem jest zmniejszenie skuktów nie tylko kierowcy, lecz także wszystkich osób uczestniczących w niebezpiecznej sytuacji na drodze.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wytrzymałe ciężarówki Volvo

50 lat temu Volvo po raz pierwszy poddało kabiny swoich ciężarówekbardzo poważnym i ciężkim testom zderzeniowym.

 

Bezpieczeństwo w Focusie

Inżynierowie Forda przeprowadzili ponad 12 tysięcy testów zderzeniowychnowego Focusa, który do sprzedaży trafi już na początku 2011 roku.

 

Bezpieczeństwo dzieci

Szkoła Jazdy Renault stawia każdemu kierowcy proste pytanie, którebardzo przydaje się w obecnym okresie roku: - czy prawidłowo zapinasz dzieckow foteliku, gdy ma na sobie grubą kurtkę lub kombinezon?

 

"Ponad 300 osób ginie na budowach"

Każdego roku, ponad 300 osób ginie w wypadkach samochodowych na budowachw całej Unii Europejskiej. Najczęściej z winy samych kierowców.

 

Crash-testy Euro NCAP: Panda fatalnie, Superb na piątkę

Jeśli przymierzacie się do kupna Skody Superb, Hyundaia i20 lub Fiata Pandy,konicznie zapoznajcie się z rezultatem świeżo przeprowadzonych crash-testów. Oceny Euro NCAP mogą was zaskoczyć.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo bierne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019