Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

czynne X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo czynne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Bezpieczeństwo czynne

Jest to zespół funkcji i urządzeń w samochodzie, które przyczyniają się do znacznego obniżenia ryzyka wypadku. Są to elementy, które zapewnić mają stabilne, a zarazem efektywne hamowanie, dobre przyspieszenie i przewidywalne zachowanie na drodze, pozwalające na zapanowanie na...

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wytrzymałe ciężarówki Volvo

50 lat temu Volvo po raz pierwszy poddało kabiny swoich ciężarówekbardzo poważnym i ciężkim testom zderzeniowym.

 

Bezpieczeństwo w Focusie

Inżynierowie Forda przeprowadzili ponad 12 tysięcy testów zderzeniowychnowego Focusa, który do sprzedaży trafi już na początku 2011 roku.

 

Bezpieczeństwo dzieci

Szkoła Jazdy Renault stawia każdemu kierowcy proste pytanie, którebardzo przydaje się w obecnym okresie roku: - czy prawidłowo zapinasz dzieckow foteliku, gdy ma na sobie grubą kurtkę lub kombinezon?

 

"Ponad 300 osób ginie na budowach"

Każdego roku, ponad 300 osób ginie w wypadkach samochodowych na budowachw całej Unii Europejskiej. Najczęściej z winy samych kierowców.

 

Aktywne systemy Volvo Trucks zwiększają bezpieczeństwo

Po tym, jak 26 czerwca br. w Brukseli przedstawiono pierwsze wynikipaneuropejskiego projektu badawczego euroFOT, wniosek jest oczywisty: opracowaneprzez Volvo Trucks aktywne systemy bezpieczeństwa pomagają kierowcom unikaćwypadków.

 

Nowa Mazda6 zadba o nasze bezpieczeństwo

Przy okazji światowej premiery Mazdy6 na wystawie w Paryżu, japońskiproducent zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE", czyli serięzaawansowanych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa podczasjazdy.

 

Volvo zadba o bezpieczeństwo rowerzystów

Coraz więcej osób przesiada się z samochodów i komunikacjimiejskiej na rowery. W niektórych miastach dwa kółka są nawetszybszym środkiem lokomocji od aut, ale niesie to za sobą także ryzykopoważnych wypadków. Volvo zdaje sobie z tego sprawę i oferuje system,który ma na celu poprawę bezpieczeństwa cyklistów.

 

Auta w USA będą się z sobą komunikować

Rząd USA w celu poprawienia bezpieczeństwa na drogach inicjuje prace nad systemem wzajemnej komunikacji między samochodami. Stawka jest bardzo wysoka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo czynne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019