Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo

. Znaleziono 758 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo

Spróbuj też wyszukać: KSIĄŻKA SERWISOWA SKODA OCTAVIA volvo s60 amortyzatory tylne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 758 wszystkich):

Renault Clio: warto bo wsrod malych aut to chyba najbezpieczniejszy samochod

4.75 Samochod warto kupic za rozsadne pieniadzeoferowane jest auto bardzo bezpieczne,oszczedne i dobrze wyposazone. Komfortjazdy z przodu bez zarzutu, z tylu wymaga dopracowania (brak regulacji wysokosciposadowienia tylnych pasow, twarda kanapa z li...

 

Wątek na forum: Długi weekend? Włącz światła!

I bardzo dobrze, nie wiem dlaczego jeszcze nie wprowadzono obowiazku jazdy na swiatlach przez caly rok... To praktycznie nic nie kosztuje a w znacznym stopniu poprawia bezpieczenstwo. A dla przeciwnikow jazdy na swiatlach calorocznie uzasadniajacych to szybszym zuzywaniem zarowek i wieksz...

 

ZEUS: bezpieczeństwo zintegrowane

Na polskich uczelniach powstaje unikalny projekt integracji systemówbezpieczeństwa czterech gałęzi transportu: drogowego, kolejowego, lotniczegoi wodnego. Ten trzy letni projekt badawczy pod kryptonimem ZEUS, realizowany nazlecenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, to pierwsza tego typu koncepcjaw Europie.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Bezpieczeństwo w Focusie

Inżynierowie Forda przeprowadzili ponad 12 tysięcy testów zderzeniowychnowego Focusa, który do sprzedaży trafi już na początku 2011 roku.

 

Bezpieczeństwo dzieci

Szkoła Jazdy Renault stawia każdemu kierowcy proste pytanie, którebardzo przydaje się w obecnym okresie roku: - czy prawidłowo zapinasz dzieckow foteliku, gdy ma na sobie grubą kurtkę lub kombinezon?

 

Volvo wspiera bezpieczeństwo jazdy w kolumnie

Ponad 20 procent wszystkich wypadków z udziałem samochodówciężarowych zdarza się podczas jazdy w kolumnie pojazdów lub wpodobnych okolicznościach. Dlatego właśnie Volvo Trucks opracowałorozwiązanie o nazwie Układ Wspomagania Jazdy w Kolumnie Pojazdów, AQuA(Automated Queue Assistance), który przejmując kontrolę nad pojazdempomaga kierowcy w powolnej jeździe w potoku pojazdów. Układ zostałzademonstrowany w dniach 21–22 czerwca w Geteborgu, podczas spotkaniapodsumowującego projekt HAVEit.

 

Aktywne systemy Volvo Trucks zwiększają bezpieczeństwo

Po tym, jak 26 czerwca br. w Brukseli przedstawiono pierwsze wynikipaneuropejskiego projektu badawczego euroFOT, wniosek jest oczywisty: opracowaneprzez Volvo Trucks aktywne systemy bezpieczeństwa pomagają kierowcom unikaćwypadków.

 

Volvo zadba o bezpieczeństwo rowerzystów

Coraz więcej osób przesiada się z samochodów i komunikacjimiejskiej na rowery. W niektórych miastach dwa kółka są nawetszybszym środkiem lokomocji od aut, ale niesie to za sobą także ryzykopoważnych wypadków. Volvo zdaje sobie z tego sprawę i oferuje system,który ma na celu poprawę bezpieczeństwa cyklistów.

 

Jazda po zmierzchu - jak korzystać z zalet reflektorów?

Zimą noc zapada szybko, a dzień jest bardzo krótki. Jak zadbać omożliwie najlepszą widoczność za kierownicą?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019