Wyszukiwałeś:

bezpieczna

. Znaleziono 592 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 592 wszystkich):

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Bezpieczna droga do szkoły

Skończyły się wakacje, dzieci wróciły do szkół. Tym samym wich okolicach oraz na drogach dojazdowych pojawią się dzieci, którepojedynczo bądź w grupkach będą korzystać z jezdni. Aby było bezpieczniejpolicja rozpoczęła akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

 

Autostradowy poradnik dobrego kierowcy

Kolejne kilometry autostrad nie pojawiają się wprawdzie u nas niczym grzyby podeszczu, ale i tak nie da się nie zauważyć znacznej poprawy w tej kwestii. Todobrze. Pamiętajmy jednak, iż jazda drogami szybkiego ruchu wymagaprzestrzegania nieco innych zasad.

 

Bezpieczna jazda we mgle

Jedno z najniebezpieczniejszych i zarazem najbardziej znienawidzonych przezkierowców zjawisk atmosferycznych. Mgła, bo to o niej mowa, wymusza nakierowcach maksymalne zwiększenie uwagi, bo o kolizję w takich warunkachnietrudno.

 

Jak się zachować tuż przed wypadkiem? cz.3 (video)

Teoretycznie gdy stoimy na światłach i ktoś uderza nas w tyłsamochód, to jest to w miarę bezpieczna sytuacja. Oczywiście, gdymówimy o stłuczce przy niewielkiej prędkości. A co gdy widzimy wewstecznym lusterku szybko nadjeżdżający samochód, który nieuniknie zderzenia z nami? Odpowiedź w naszym materiale video.

 

Defensive Driving ? poznaj tajniki bezpiecznej jazdy

W 1964 roku  w USA zorganizowano pierwsze szkolenie jazdy defensywnej. Od 50 lat szkolenia Defensive Driving są fundamentem edukacji kierowców m.in. w krajach skandynawskich. Poznaj, czym jest DD i jak może pomóc Ci w codziennej jeździe.

 

Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych

Początek listopada to w Polsce czas odwiedzania grobów bliskichosób. Niestety, w tym okresie rokrocznie na drogach giną dziesiątkiosób – w 2017 r. w listopadowy długi weekend doszło do 609wypadków, w których zginęły 53 osoby. Jak bezpiecznie dotrzećna cmentarz i wrócić do domu?

 

Wakacyjny wyjazd samochodem. Zasady bezpiecznej podróży

Wielu z nas na wakacyjny urlop podróżuje samochodem. Warto poznać kilka najważniejszych zasad, które pomogą bezpiecznie dotrzeć do celu.

 

Zimowa jazda samochodem. O czym pamiętać?

Ferie wystartowały i potrwają kilka kolejnych tygodni. Oznacza to wzmożonyruch samochodów i większe ryzyko związane również z trudnymi warunkami. O czym warto wiedzieć, radzą eksperci bezpiecznej jazdy.

 

Alkohol i prowadzenie samochodu - kiedy można jechać?

Alkohol i prowadzenie pojazdów to fatalne połączenie. Ale wartopamiętać, że jeszcze rano, po zakrapianej imprezie, poziom alkoholu izmęczenie organizmu nie pozwalają na bezpieczną jazdę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021