Wyszukiwałeś:

bezpieczny X

przejazd X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczny przejazd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Zatrzymaj się i żyj!

Lokomotywa jadąca z prędkością 20 km/h uderzyła w auto na przejeździekolejowym przy ul. Zabranieckiej. Na szczęście wypadek był pozorowany –lokomotywa uderzyła we wrak samochodu, a w środku były manekiny.

 

AutoMapa i PKP chronią kierowców na przejazdach

Producenci AutoMapy i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspólnieostrzegają kierowców o wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych wramach akcji “Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”.

 

Widoczne oznakowanie przejazdów kolejowych

3M Poland wspiera tegoroczną edycję kampanii społecznej prowadzonej przez PKPPLK SA „Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj!". Jako partnerprowadzonych działań 3M zaproponowało podniesienie bezpieczeństwa naprzejazdach kolejowych poprzez ich bardziej widoczne oznakowanie.

 

Z pociągiem nie wygrasz

Renault przypomina, że zderzenie pociągu z samochodem można porównaćdo uderzenia auta w aluminiową puszkę po Coca-Coli.

 

Mitsumaniacy zapraszają na zlot!

Dziewiąta edycja corocznego zlotu Mitsumaniaków odbędzie siętradycyjnie w ostatni weekend sierpnia (26-28.08.11). Tym razem miłośnicysamochodów Mitsubishi zapraszają do malowniczo położonego ośrodkaWawrzkowizna w centralnej Polsce.

 

Autostrada A2 przed Euro 2012

Wszystko wskazuje na to, że autostrada A2 Łódź - Warszawa zostanieudostępniona dla kierowców przed mistrzostwami Euro 2012. Na najbardziejkrytycznym odcinku C, firma Bogl a Krysl wykonała już 100% podbudowybitumicznej oraz 100% warstwy wiążącej. Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad informowała ostatnio, że możliwe jest dopuszczenieruchu samochodów po samej warstwie wiążącej.

 

Sezon na remonty

Ponad jedna trzecia sieci dróg krajowych wymaga różnego rodzajuremontów: od wzmocnień, poprzez wyrównania, po zabiegipowierzchniowe - podaje raport o stanie technicznym dróg krajowych. Latoto najlepszy czas dla drogowców na prace remontowe.

 

Inwestycje w cieniu A4

Główną inwestycją drogowa na Podkarpaciu jest budowa kolejnychodcinków autostrady A4. Jednak w cieniu tej spektakularnej inwestycjitrwają budowy nie mniej oczekiwanych obwodnic miast, mostów,odcinków dróg krajowych. Mają one wielkie znaczenie dla lokalnychspołeczności. Przykładem są np. budowa obwodnicy Leżajska czy nowego mostuw Ustrzykach Dolnych.

 

Nowa przeprawa przez Odrę otwarta

Pierwsze samochody przejechały nowo otwartym mostem przez Odrę pomiędzyBrzegiem Dolnym i Miękinią. Wyczekiwana od 20 lat przeprawa łączypołudniową i północną część województwa dolnośląskiego.Usprawni ona komunikację pomiędzy drogami wojewódzkimi nr 340 i nr 341,jednocześnie ułatwiająć włączenie się do autostrady A4 lub do drogikrajowej nr 94.Jest to jeden z najdłuższych mostów w Polsce.

 

Bezpieczny samochód służbowy

Organizacja WHO szacuje, że 30 proc. wypadków drogowych ma związek zpracą. Europejskie statystyki pokazują, że w transporcie ginie najwięcejpracowników. Dlatego firmy muszą mocniej angażować się w poprawębezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczny przejazd".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019