Wyszukiwałeś:

bioetanol

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bioetanol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: Saab w 100% na bioetanol

szwedzi podniecaja sie tymi silnikami na bioetanol, a u nas pani Zyta Gilowska wprowadzi wysoką akcyze na takie paliwo i po ptokach, a żeby takie rozne ekologiczne paliwa sie rozwijaly, to muszą być rozne ulgi od panstwa ~robson

 

Wątek na forum: BLS kombi także na bioetanol

rozumiem ze wlozyli pod maske BLS silnik Biopower Saaba, czy dobrze mysle??????? ~pytam:

 

GM stawia na oszczędność

Na targach motoryzacyjnych Greater Los Angeles Auto Show (6-15 stycznia) koncernGeneral Motors prezentuje kilka swoich nowości. Główną cechą wszystkich mabyć oszczędność paliwa, funkcjonalność oraz przyjemność z jazdy.

 

Rekordy Saaba

Wprowadzenie do sprzedaży modelu Saab 9-3 SportKombi, silnika 2.8 V6 orazekologicznego Saaba 9-5 BioPower przyczyniło się do uzyskania rekordowychwyników sprzedaży przez szwedzką markę.

 

Volvo na pięć paliw

Volvo zaprezentowało prototyp samochodu, który może być napędzany pięciomaróżnymi rodzajami paliw. Zbudowany na bazie Volvo V70, proptotypowy Multi-Fuelpokazany został w ubiegły weekend podczas "Challenge Bibendum 2006".

 

Biopaliwowy Ford wjeżdża do Polski

Na naszym rynku debiutuje właśnie odnowiony Ford C-MAX, a wraz z nim wersjaFlexifuel. Będzie to zatem pierwszy samochód, jaki znalazł się w oficjalnejsprzedaży na polskim rynku, przystosowany do zasilania bioetanolem.

 

BLS kombi także na bioetanol

Po premierze na targach we Frankfurcie Cadillac BLS kombi zadebiutuje naeuropejskim rynku już jesienią tego roku. Jako pierwszy Cadillac w Europie,BLS (także wersja sedan) oferowany będzie w wersji przystosowanej do zasilaniabioetanolem.

 

C4 na bioetanol

Na targach we Frankfurcie Citroen zaprezentuje model C4 BioFlex z zasilaniemflexfuel, czyli przystosowanej do zasilania bioetanolem.

 

Ferrari FF: Jeśli chcesz tankuj bioetanol

Posiadasz Ferrari FF lub zamierzasz je kupić ale martwi Cię kwestia truciaśrodowiska i boisz się ekologów czyhających na Twójsamochód? Firma z Norwegii sprawi, że Twoje FF będzie mogłokorzystać z bioetanolu.

 

Jest problem. Mamy za stare auta

Samochody jeżdżące po polskich drogach są za stare na biopaliwa pierwszejgeneracji. Tymczasem Unia Europejska wymaga, by kraje członkowskie w większymstopniu wykorzystywały odnawialne źródła energii, w tym właśniebiopaliwa. W osiągnięciu tego celu miałoby pomóc wprowadzenie paliwdrugiej generacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019