Wyszukiwałeś:

black X

box X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: black box

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Czarny bursztyn ze Szwecji

Po "Dark Diamond” z 2009 r. Scania wypuszcza kolejną, limitowanąserię ciężarówek. Specjalnie dla szwedzkiego producenta, legendarnafirma Svempas zajmująca się tuningiem ciężarówek, przygotowaławyjątkową Scanię V8 "Black Amber". Ponieważ przewidziana produkcjawyniesie tylko 100 sztuk, jest ona niezwykle cennym i rzadkim okazem, podobniejak czarny bursztyn, który zainspirował tegoroczną edycję limitowaną.

 

Czarna skrzynka w samochodzie

Czarne skrzynki oprócz samolotów znajdą się niebawem nawyposażeniu standardowym samochodów. Takie urządzenie można już bezproblemu kupić w internecie.

 

Gdy potrzebujesz mocy w silniku

Podkręcenia osiągów silnika można w dzisiejszych czasach dokonać nawiele sposobów. W sprzedaży oferowane są produkty, które możnanabyć na przykład w Internecie i bez problemu zamontować samemu w zaciszugarażu i takie, przy podłączaniu których nie obejdzie się bez pomocyspecjalistów. Jednak każda ingerencja w jednostkę napędową niesie zasobą większe lub mniejsze ryzyko.

 

Bentley Continental GT Speed z dodatkową mocą

Bentley zakasał rękawy po targach w Genewie i przedstawił światu facliftingmodelu Continental GT Speed. W ofercie pojawia się nowa wersja Black Edition,a klienci mogą już składać zamówienia na odświeżonego ContinentalaGT Speed.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "black box".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019