Wyszukiwałeś:

blanc

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: blanc

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

700 mln USD na Volta

General Motors zainwestuje kolejne 336 milionów dolarów w zakładymontażowe Detroit-Hamtramck w celu uruchomienia już w przyszłym rokuprodukcji Chevroleta Volta. Łączne nakłady na ten model sięgną już 700 mlndolarów.

 

Pół miliona i30

Hyundai i30, zaprojektowany i produkowany w Europie model reprezentującysegment C, umacnia status wiodącego modelu sprzedażowego koreańskiegoproducenta. W ubiegłym miesiącu globalna sprzedaż rodzinnego i30przekroczyła 500.000 sztuk w tym 200.000 w Europie.

 

Nowe wersje Citroenów w Genewie

Za tydzień Citroen pokaże w Genewie trzy koncepty, bazujące na modelach C3,DS4 oraz C6.

 

Test bagażników rowerowych

Przedwczoraj przybliżyliśmy wady i zalety poszczególnych typówbagażników rowerowych. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie,które modele dostępne na rynku są najlepsze, a które lepiejomijać szerokim łukiem. Niedawno test niezawodności bagażnikówrowerowych przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC.

 
 

Producenci boksów dachowych oszukują na pojemności

Niemiecki automobilklub ADAC w swoim najnowszym teście bagażnikówdachowych odnotował znaczące uchybienia w kwestii bezpieczeństwa. Testerzymają także zarzuty do producentów dotyczące wprowadzaniakonsumentów w błąd.

 

Nowy Citroen C1 już w Polsce

Citroen zaprezentował najnowszą generację modelu C1, który debiutujena polskim rynku. Za podstawową wersję 1.0i 68 Attraction 3D u dilera marki Citroen zapłacimy 29 900 zł.

 

DS w limitowanej serii 1955

W tym roku mija 60 lat od wprowadzenia na rynek modelu Citroen DS. Dla uczczeniatej rocznicy marka DS wypuściła na rynek specjalną, limitowaną serię"1955", obejmującą wszystkie trzy modele w gamie - DS3, DS4 orazDS5.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018