Wyszukiwałeś:

blueefficiency

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: blueefficiency

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Polacy kupują dużo Mercedesów

Po raz pierwszy w historii polscy klienci odebrali w ciągu roku ponad 4000osobowych Mercedesów. Największy sukces odniosły modele Klas B, C i M,które odnotowały kilkudziesięcioprocentowe wzrosty. Klienci odebralitakże pierwsze modele BlueEFFICIENCY.

 

Nowa Klasa E od 182.500 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowej generacji E-klasy w polskich salonachMercedesa. W początkowym okresie podstawowym modelem w ofercie będzie E 220CDI BlueEfficiency, którego cena zaczyna się od 182.500 zł.

 

58 "niebieskich" modeli Mercedesa

Nie zawsze zielone musi oznaczać ekologiczne. To skojarzenie zamierza zmienićMercedes, który rozpoczyna wielką ofensywę ekologicznych modeli spodznaku BlueEfficiency. Do końca tego roku ma się pojawić aż 58 wersjiMercedesów przyjaznych dla środowiska.

 

Cztery cylindry w Klasie S

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Mercedeszaprezentuje kolejną, ekologiczną nowość. Tym razem będzie to topowalimuzyna Klasy S, wyposażona po raz pierwszy w czterocylindrowy silnik.

 

Gwiazda świecąca na zielono

Wystawa we Frankfurcie dla Mercedesa była także okazją do zademonstrowania,jak ekologiczne już w niedalekiej przyszłości mogą być największe limuzynyz gwiazdą na masce.

 

BlueEfficiency Power

W połowie marca odbyła sie prezentacja silnika Mercedes-Benz najnowszejgeneracji przeznaczonego dla samochodów ciężarowych. Europejska wersjasilnika pod nazwą "BlueEfficiency Power", budowana w  fabryceMercedesa w Mannheim, bedzie zastosowana w nowej generacji pojazdówciężarowych Mercedes-Benz.

 

Kilka zmian pod maską Klasy E

Mercedes zapowiedział zmiany pod maską niektórych wersji Klasy E.

 

Vito i Viano z zaawansowanym pakietem BlueEFFICIENCY

Już wkrótce modele Vito i Viano, które już teraz są mistrzaminiskiego żużycia paliwa, dostępne będą z jeszcze bardziej zaawansowanympakietem BlueEFFICIENCY. W jego skład wchodzić będzie od teraz dodatkowysystem odzyskiwania energii podczas hamowania, co pozwoli uzyskać kolejneoszczędności przy dystrybutorze. System trafi na listę wyposażenia seryjnegood września br.

 

Z nowymi technologiami, a mimo to taniej

Już w listopadzie pierwsze egzemplarze nowego Mercedesa klasy B pojawią sięna polskich drogach. Za podstawową wersję kompaktowego Mercedesa (B180BlueEfficiency) trzeba będzie zapłacić 97,5 tys. zł, czyli o 6.600 złtaniej niż w przypadku najtańszej wersji poprzednika.

 

Nowy silnik benzynowy od Mercedesa

Mercedes opracował nową jednostkę benzynową, która potrzebujeśrednio 5.8 l/100 km. Jednostka pracuje w Klasie C 180 BlueEFFICIENCY. Od roku 2000 w modelu C 180 moc wzrosła o 21 procent, a średnie zużycie paliwa spadło o 37 procent.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019