Wyszukiwałeś:

bmw X

3 X

ncap X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bmw 3 ncap

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Euro NCAP: Dzieci coraz bezpieczniejsze

Najnowsza faza testów zderzeniowych przeprowadzonych przez organizacjęEuro NCAP, w której przetestowane zostały Hyundai i10, Seat Ibiza, AudiA4, Skoda Superb, Ford Kuga, Citroen Berlingo oraz Volkswagen Caravelle,pokazała, iż producenci coraz większą wagę przykładają także do ochronydzieci. Wszystkie modele uzyskał cztery gwiazdki w tej kategorii testów.

 

Najbardziej i najmniej bezpieczne modele 2008 roku

32 przetestowane modele, pierwsze testy zderzeniowe symulujące uderzenie w tyłauta, zapowiedź niemal całkowicie odmiennego systemu oceniania testowanych aut- tak w wielkim skrócie przedstawia się miniony rok w Euro NCAP.Które więc z debiutujących na europejskim rynku w 2008 roku modeliokazały się najbardziej bezpieczne, a które zapewniają najniższypoziom bezpieczeństwa?

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Wątek na forum: BMW seria 5 Touring

Ładne, ale ile pali ??? ;) Czekam na M5 :) ~Ładne autko, ale....

 

Euro NCAP: Nowe auta coraz bezpieczniejsze

Kolejne cztery modele - BMW serii 3, Hyundai i30, Mazda CX-5 oraz Peugeot 208 -poddane zostały testom zderzeniowym przez organizację Euro NCAP. Wynikirewelacyjne - jest duża szansa, że w każdym z tych modeli przeżylibyśmywypadek bez większego szwanku.

 
 

Qoros blisko Polski

O tej marce będzie głośno przez następne miesiące. Chiński producentsamochodów zamierza szturmem wkroczyć na europejski rynek. Właśnieotwarto pierwszy salon niedaleko Polski, znane są także pierwsze ceny.

 

Rozbili Maserati i 10 innych modeli

Specjaliści z Euro NCAP tym razem wzięli pod lupę aż jedenaście modeli zcałkowicie różnych "bajek" - od pierwszego elektrycznego BMW,hybrydowego Mitsubishi, poprzez auta osobowe stworzone na baziedostawczaków, aż po luksusową limuzynę. Nie wszyscy zdali tenmiezwykle trudny egzamin na piątkę.

 

Car of the Year - znamy zwycięzce!

Poznaliśmy zwycięzce w tegorocznym plebiscycie Car of the Year. Nie obyłosię bez niespodzianki!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bmw 3 ncap".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021