Wyszukiwałeś:

bmw X

seria X

5 X

gt X

gran X

turismo X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bmw seria 5 gt gran turismo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

BMW w stylu Gran Turismo

Podczas rozpoczynających się już za dwa tygodnie targówmotoryzacyjnych w Genewie BMW zaprezentuje kolejny niebanalny model. KoncepcyjneBMW serii 5 Gran Turismo być może, o ile wejdzie do produkcji, stworzy kolejnysegment pojazdów w klasie wyższej.

 

Gran Turismo BMW oficjalnie!

BMW ujawniło oficjalne informacje dotyczące nowego modelu Serii 5 GranTurismo. Firma po raz kolejny ryzykuje wejście w całkiem nowy segment iwygląda na to, że sukces wisi już w powietrzu.

 

Przedpremierowy tuning Hamanna

Do prezentacji nowego BMW Serii 5GT pozostało jeszcze trochę czasu. Niemieckafirma tuningowa Hamann nie traci jednak czasu i już opublikowała pierwszezdjęcia przerobionego samochodu.

 

BMW od Trussardiego

Trussardi, znany głównie ze skórzanych kurtek, dżinsów,damskich torebek i innych elementów garderoby, postanowił stworzyć cośdużo ciekawszego.

 

Rodzina BMW Serii 5 przeszła facelifting

Bawarski koncern uroczyście zaprezentował facelifting Serii 5. BMW od razuprzedstawia zmienionego sedana, kombi oraz Serię 5 GT.

 

Biznesmeni wybierają BMW serii 5

Limuzyna klasy średniej wyższej z Bawarii była w zeszłym roku najczęściejwybieranym modelem przez wszelkiej maści biznesmenów. Na całym świeciena BMW serii 5 zdecydowało się prawie 367 tys. klientów, wyraźniedystansując pod tym względem konkurentów.

 

"Piątka" GT do serwisu

Problemy związane z filtrem paliwa w niektórych wersjach BMW serii 5 GTz silnikiem wysokoprężnym mogą doprowadzić nawet do pożaru. Z tego powodupolski oddział niemieckiej marki zapowiedział akcję serwisową.

 
 

BMW 535d xDrive GT: Bez konkurencji

Czym w dzisiejszych czasach zaskoczyć konkurencję i zyskać przewagę wwyścigu po klienta? Można próbować atrakcyjnym designem, nowymijednostkami napędowymi czy nowoczesnymi technologiami. Często jednak rywaledysponują podobnymi argumentami. Można zatem stworzyć model, jakiegokonkurencja jeszcze nie posiada, jak zrobiło to BMW z serią 5 GT.

 

Mini Clubman tylko dla graczy

395KM mocy i przyspieszenie do "setki" w 3,5 sekundy w Mini? Owszem,ale tylko jeśli jesteś zapalonym graczem na PlayStation 3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bmw seria 5 gt gran turismo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018