Wyszukiwałeś:

bmw X

x6 X

x6 X

m X

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bmw x6 x6 m

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

m>BMWm> zaprezentowało pierwsze zdjęcia oraz szczegółowe informacje natemat swoich dwóch SUV-ów - X5 oraz m>m>X6m>m>, które po razpierwszy dołączyły do rodziny M. Oficjalna premiera już w tym tygodniu nawystawie w Nowym Jorku.

 

BMW X6 M

 

Tak jak X5 , m>m>X6m>m> też jest w wersji M o znacząco większych parametrach jednostki napędowej (dla przypomnienia 4,4 l i 555 KM) - mojeauto.tv

 

1,2 miliona złotych za BMW M3

To nie żart, ani tunigowana wersja o mocy tysiąca koni mechanicznych. Takimicenami powita klientów pierwszy salon dedykowany dla samochodówm>BMWm> Serii M w Singapurze.

 

Nowy konkurent X6?

Audi zaczęło właśnie pracować nad modelem, który najpewniej nazywaćsię będzie Q6 i który ma być bezpośrednim konkurentem m>m>X6m>m>.

 

Jeszcze więcej z X6M

Jeżeli m>BMWm> m>m>X6m>m>M dla kogoś oznacza zbyt mało, to może się on zwrócićdo firmy G-Power, która z przyjemnością stuninguje ten model pakietemTyphoon S.

 

Mercedes MLC z Alabamy

Mercedes już od dłuższego czasu nosi się z zamiarem stworzenia konkurencjidla m>BMWm> m>m>X6m>m>. Najprawdopodobniej powstanie model MLC SUV Coupe, którywypełni niszę rynkową.

 

BMW: Nowa linia sportowych aut

Bawarski producent zaprezentował nowe modele, które oznaczone są literką  M. Różnica polega na tym, że pod maską znajdują sięsilniki wysokoprężne. Oto przed Wami m>BMWm> M550d, X5 M50d oraz m>m>x6m>m> M50d.

 

BMW X4 zadebiutuje na targach w Detroit

O m>BMWm> X4 mówi się już od dawna, dopiero jednak teraz poznaliśmy szczegóły debiut młodszego brata m>m>X6m>m>. Samochód będzie dzieliłpodzespoły z drugą generacją m>BMWm> X3.

 

Tylko 100 egzemplarzy BMW X6 M Design Edition

Bawarczycy pokazali limitowaną edycję modelu m>m>X6m>m> - M Design Edition. Tylko 100szczęśliwców będzie mogło zakupić ten wyjątkowy model od m>BMWm>.

 

BMW X6 M szybkie jak M3

Kto by się spodziewał, że dożyjemy czasów, gdzie autasportowo-rekreacyjne będą tak samo szybkie jak coupe. m>BMWm> zdradziło, że m>m>X6m>m> Mpotrafi być tak samo szybkie jak M3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bmw x6 x6 m".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019