Wyszukiwałeś:

bmw

. Znaleziono 6850 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bmw

Spróbuj też wyszukać: bmw 5 bmw e46 bmw 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6850 wszystkich):

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

BMW X1 - SUVik

Na polski rynek w śnieżnej aurze wjeżdża właśnie najnowsze dzieckokoncernu z Bawarii, czwarty, a zarazem najmniejszy członek z rodziny X.Bazujący na najmniejszej w gamie serii 1, kompaktowe BMW X1 dostępne jest jużod 131.800 zł.

 

Nowe BMW serii 5: Dobrze skrojony garnitur

W ciągu pięciu generacji modelowych sprzedaż światowa tego modelu wyniosłaponad 5,5 miliona egzemplarzy. Historia tego modelu ma swoje początki w latachsześćdziesiątych i od tamtego czasu każda nowa odsłona wnosiła cośinnowacyjnego do świata motoryzacji. Oto nowe BMW serii 5.

 

Nowy rozdział w historii BMW

Świat motoryzacji już wybrał, Najbliższa przyszłość należeć będzie doaut z napędem hybrydowym bądź wyłącznie elektrycznym. A skoro tak, to niedziwi, że większość producentów albo wprowadza do swojej gamy, alboplanuje w najbliższym czasie wprowadzenie tego typu modelu(i). Nie inaczej jesti w przypadku BMW, które koncepcyjnymi modelami i3 oraz i8 rozpoczynacałkowicie nową erę w swojej historii.

 

BMW Serii 3: Od debiutu aż po szóstą generację

Już za kilkanaście dni do polskich salonów zawita najnowsza,szósta już generacja przedstawiciela klasy średniej od BMW. BMW Serii3 debiutujące w sprzedaży w tym roku oznaczone jest fabrycznym kodem F30.Zanim będziemy mogli podziwiać auto w salonach i na ulicach wartoprzypomnieć poprzednie generacje i jak to wszystko się zaczęło.

 

Korzystniejszy leasing oraz kredyt BMW

Na polskim rynku rozpoczęła działalność BMW Financial Services Polska,czyli finansowe ramię niemieckiego koncernu. Dzięki temu leasing oraz kredyt,a także ubezpieczenie samochodów marki BMW oraz Mini będzie terazłatwiejsze, a przede wszystkim korzystniejsze finansowo.

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Tytuł Silnik Roku 2015 tym razem dla BMW

Po trzyletniej dominacji silnika EcoBoost produkcji Forda, przyszedł czas nazwycięstwo hybrydowego zestawu z BMW i8. Oto zwycięzcy konkursu InternationalEngine of the Year 2015.

 

BMW M3 Touring nadchodzi

W siedzibie BMW M GmbH trwają prace nad spełnieniem kolejnego marzenia fanów mocnych BMW. Po raz pierwszy w historii BMW M GmbH do oferty modeli dołączy BMW M3 Touring.

 

BMW iX - premiera elektrycznego SUV-a

BMW iX to produkcyjna wersja koncepcyjnego SUV-a iNEXT. Elektryczny model narynek wejdzie w przyszłym roku, ale już teraz wiemy o nim niemal wszystko.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023