Wyszukiwałeś:

bodensee

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bodensee

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Odważny tuning Carlssona

Firma Carlsson znana jest z tego, że od czasu do czasu prezentuje tuningowanewersje jednego z Mercedesów. Tym razem pod skalpel specjalistówtrafiła nowa generacja Mercedesa Klasy E. Auto zostanie zaprezentowane podczastargów tuningowych w Bodensee.

 

Kalendarz Miss Tuning 2011

Jeśli mowa o motoryzacji i kalendarzu, pierwsze nasze myśli idą oczywiście wkierunku kalendarza Pirelli. Jest jednak jeszcze jeden, któryrównież cieszy się już dużą sławą i który równieżjest chętnie oglądany przez męską część fanów motoryzacji.

 

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylkojednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

 
 
 
 

Oto Miss Tuning 2014

Podczas gdy w Polsce na długi weekend majowy najczęściej wyjeżdżamy naskrócony urlop, w Niemczech odbywa się święto tuningu, czyli TuningWorld Bodensee. Jednym z ważniejszych punktów tej imprezy są wyboryMiss Tuning.

 
 
 

Zabytkowe Skody na Bodensee Klassik

Podczas piątej edycji rajdu samochodów klasycznych Bodensee KlassikSkoda wysłała wyjątkowy duet. Pojawiły się tam modele 440 Spartak i rajdowa1000 MB Rallye dostarczone przez muzeum marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019