Wyszukiwałeś:

box

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: box

Spróbuj też wyszukać: bagaznik kufer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Wątek na forum: Mocniejszy Outlander

To samo, a nawet lepiej można zrobić chipem. Osiągi większe i pewniejsze (bo to pewnie jakiś box)... a ja cały czas czekam na 2.4 albo turbo w tym modelu. ~Podpis:

 

Fiat X-box

Już od tego weekendu, na razie tylko w Anglii, będzie można nabyć specjalnąwersję dwóch popularnych aut Fiata. Dzięki współpracy zproducentem konsoli X-box, Punto i Stilo uzyskały indywidualny styl.

 

DKV rewolucjonizuje opłaty drogowe

DKV wprowadziło jednolity, automatyczny system rozliczania opłat zaautostrady, mosty i tunele w całej Europie. Pierwsze kraje, w którychzostanie uruchomiony, to: Francja, Hiszpania i Portugalia. Do pobierania opłatposłuży urządzenie pokładowe DKV Box.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Honda N Box: pudełko na kółkach

Hond zaprezentowała na targach w Tokio nowy model o nazwie N Box. Samochód pojawi się w sprzedaży w Japonii od 16 grudnia tego roku.

 
 

Gdy potrzebujesz mocy w silniku

Podkręcenia osiągów silnika można w dzisiejszych czasach dokonać nawiele sposobów. W sprzedaży oferowane są produkty, które możnanabyć na przykład w Internecie i bez problemu zamontować samemu w zaciszugarażu i takie, przy podłączaniu których nie obejdzie się bez pomocyspecjalistów. Jednak każda ingerencja w jednostkę napędową niesie zasobą większe lub mniejsze ryzyko.

 

Wątek na forum: Oryginalny bagażnik dachowy NISSAN QASHQAI

Witam, Mam do sprzedania oryginalny bagażnik dachowy model: KE 730-JD010 pasujący do Nissana QASHQAI (J10) :12/2006- Bagażnik: - jest aluminiowy, zamykany i łatwy w montażu do dachu samochodu, - wygląda jak nowy - brak śladów użytkowania, - idealny do transportu nart, desek windsurfingowych i b...

 

Wątek na forum: Producenci boksów dachowych oszukują na pojemności

zawsze zastanawiałem się dlaczego takich testów nie robiono/publikowano wcześniej. W ostatnich 15 latach widziałem kilka drobnych kolizji autostradowych (Austra, Niemcy, Francja) gdzie samochody lekko stuknięte, a największe spustoszenie robił urywający się box wpadający przez tylną szybę w pop...

 

Wątek na forum: zwiekszenie mocy silnika

znalazłem w internecie chip tuning box do renault scenic mój jest 2002 r ponoć podnosi on moc o około 25koni czy ktoś może mi powiedzieć czy to jest bezpieczne czy warto taki chip zainstalować golfik78

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019