Wyszukiwałeś:

boxster

. Znaleziono 139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: boxster

Spróbuj też wyszukać: boxster akumulator bokser porsche

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 139 wszystkich):

200 tys. razy Boxster

Porsche Boxster - na naszym rynku auto wciąż unikatowe - doczekało się 200tys. egzemplarza. Jubileuszowy samochód został wyprodukowany w fińskiejfabryce Valmet Automotive w miejscowości Uusikaupunki, przez kooperantaniemieckiej marki.

 

Porsche Boxster: LED's go!

Porsche zamierza kontynuować serię modelu Boxster. W przygotowaniach jest jużrocznik modelowy 2008 tego dwumiejscowego cabrio. Samochód został poddanyface-liftingowymi i otrzymał nowe światła wykonane w technologii LED.

 

Nadchodzi czterocylindrowy Boxster

Od dłuższego czasu w motoryzacyjnym świecie pojawiały się spekulacje natemat nowego modelu Porsche. I nie chodzi tutaj o model Panamera. WysłużonyBoxster miał być zastąpiony przez nowe auto. Okazuje się jednak że zostaniezastąpiony, ale jego silnik.

 

Nowe agregaty w Porsche Cayman i Boxster

Porsche zaprezentowało nowe wersje modeli Boxster i Cayman, którenapędzane są mocniejszymi i bardziej ekologicznymi silnikami.

 

2000 ccm w silnikach Porsche Boxster

Niemiecki producent sportowych samochodów najprawdopobniej wprowadzi dosprzedaży zupełnie nową jednostkę napędową, zaledwie o pojemności 2.0 l.Stanowić będzie ona bazowy silnik w gamie Porsche Boxster.

 

Boxster najlepszy w Ameryce

Renomowany amerykański miesięcznik motoryzacyjny „Car and Driver"przyznał modelowi Porsche Boxster w wersji Spyder tytuł „najlepiejprowadzącego się samochodu w Ameryce”.

 

Porsche Boxster: Oto najnowsza generacja

Producent legendarnych sportowych aut ze Stuttgartu zaprezentował najnowsząwersję roadstera z silnikiem umieszczonym centralnie - Porsche Boxster.Mniejsza masa, dłuższy rozstaw osi oraz szerszy rozstaw kół taki jestnowy Boxster.

 

Lekki i mocny Boxster Spyder w Nowym Jorku

Choć Porsche Boxster bywa nazywane 911 dla ubogich, tak naprawdęwyróżnia się on odrębnym, rasowym charakterem. Jego kwintesencjąjest wersja Spyder.

 

Porsche 718 Boxster: Cztery cylindry i turbo

Porsche po raz pierwszy zaprezentowało model Boxster 20 lat temu i w rocznicętego wydarzenia Niemcy odsłaniają nową generację. Roadster z centralnie umieszczonym silnikiem dostał nową nazwę i silnik czterocylindrowy turbo.Porsche mówi o aucie oszczędniejszym i mocniejszym niż poprzednik.

 

Porsche 718 Boxster - ceny w Polsce

Krótko po oficjalnym debiucie, do polskich salonów trafia nowePorsche 718 Boxster. Zobacz, ile trzeba zapłacić za nowego roadstera zeStuttgartu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022