Wyszukiwałeś:

bramki X

autostradach X

. Znaleziono 21 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bramki na autostradach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Kolejne pozwolenie na A2 w mazowieckim wydane

To niemożność, że nie mamy nadal sieci dwupasmowych i TAŃSZYCH!!! dróg. Ciągnie się niemożliwie długo budowa tych autostrad i dróg ekspresowych. Z drugiej strony autostrady te i drogi szybkiego ruchu POWINNY być budowane w miarę możliwości na pustych, nie używanych terenach!! I nie powinno się wy...

 

Wątek na forum: A4: Rozbudują Plac Poboru Opłat Karwiany

Bramki poboru oplat na autostradach w dzisiejszych realiach sä totalnym debilizmem. Pomijajäc autostrady finansowane z podatku w benzynie w bogatszych krajach Eur.zach. caly swiat przestawia sie na wjazd/bilet - zjazd/oplata, lub alternatywa: winieta. Nie chce mi sie wierzyc, ze u nas nie ma ludz...

 

Za dwa lata elektroniczny system opłat na autostradach

Za niecałe dwa lata z autostrad znikną bramki punktów poboru opłat izostaną zastąpione przez system elektroniczny. Do 2018 r. korzyści zautomatycznego poboru opłat mogą sięgnąć prawie 1 mld zł. Nie zmieniąsię stawki za przejazd autostradami.

 

Bez korków na bramkach autostradowych

Już od 15 lipca będzie łatwiej kierowcom aut osobowych przejechać przezpunkty poboru opłat (PPO) na autostradach. Niestety tylko na dwóch - A2i A4 - i w dodatku nie na wszystkich odcinkach.

 

Zlikwidują bramki na autostradach?

Coraz więcej słychać głosów, że bramki na autostradach są nie tylkoniekorzystne z punktu widzenia kierowców, ale i budżetu państwa i przezto wpływają na nieefektywne wykorzystanie autostrad. Czy jednak rządzdecyduje się na ich likwidację?

 

Kolejny głos przeciwko bramkom na autostradach

Bramki autostradowe nie mają ostatnio łatwo w naszym kraju. Coraz częściejpodnoszą się głosy o ich nieefektywności, niekorzystnym wpływie naprzychody budżetowe czy na przepustowość autostrad.

 

viaAUTO za pół ceny

Operator systemu viaAuto, firma Kapsch Telematic Services, wprowadza dosprzedaży pulę 150 tys. urządzeń do elektronicznej płatności za autostradyza pół ceny, licząc, że powinno się to przełożyć na zmniejszeniekorków na bramkach autostradowych.

 

Wątek na forum: Kolejny głos przeciwko bramkom na autostradach

Tylko winiety! Można je wprowadzić jeszcze przed wakacjami. Winiety są w większości cywilizowanych krajów Europy. Również Niemcy planują wprowadzić winiety. Wprowadzenie system elektronicznego jest bardziej kosztowny od winiet i trudniejsze do realizacji. Tańsze winiety zwiększą ruch na autostrad...

 

Darmowe weekendy na A1 w wakacje

Rząd przygotował specjalną promocję dla tych kierowców, którzylatem będą podróżować autostradą A1 nad polskie morze. W weekendy tadroga ma być bezpłatna.

 

Wątek na forum: Bezobsługowe bramki na autostradach - koniec korków?

We Francji, a może gdzie indziej też, płaci się na bramkach kartą kredytową bez żadnego PINu. Rachunki przychodzą za kilka dni na konto. Jest bardzo szybko i przelotowo. Świetnie też jest w Portugalii. W wypożyczalni do samochodu dostaliśmy specjalne urządzenie, gdy przejeżdżaliśmy przez bramkę b...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bramki na autostradach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019