Wyszukiwałeś:

branża

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: branża

Spróbuj też wyszukać: man hydrodrive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Wątek na forum: Elektryczna TATA Indica

Oby jak najprędzej!!! Oby nie udało się wszelkim lobby zdusić tego projektu jak wszystkich poprzednich! Wcale nie muszę tego kupić ale świadomość że jest dostępne w sprzedaży zmieni myślenie pozostałych producentów i zmusi ich do "wystawienia"swoich propozycji! Trzymam kciuki nie tyle ...

 

Auto Marketing - jakiej drogi do klienta potrzebuje branża motoryzacyjna?

W dniu 7 czerwca Polska Izba Motoryzacji organizuje w Warszawie konferencję dladealerów, producentów i dystrybutorów części "Jakiej drogi do klientapotrzebuje branża motoryzacyjna? - Public relations, reklama czy innedziałania marketingowe?". Patronat medialny nad wydarzeniem objęłaInternetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl.

 

Branża leasingowa ma się dobrze

2006 rok upłynął pod znakiem mizernej sprzedaży samochodów nowych.Tymczasem bardzo dobry wynik odnotowały firmy leasingowe, wszczególności jeśli chodzi o leasing samochodów osobowych orazogólnie środków transportu drogowego.

 

Branża leasingowa zagrożona

Utrzymujący się wciąż wzrost importu samochodów używanych orazspadek cen nowych aut na rynku polskim stają się coraz bardziej odczuwalne dlarozwoju usług leasingowych.

 

Czy branża motoryzacyjna obroni się sama?

Pomoc ze strony państwa, uruchomienie środków publicznych nastąpidopiero wówczas, gdy sektor motoryzacyjny sam nie upora się z trwającymkryzysem. Takie stanowisko Ministerstwa Gospodarki można było usłyszeć nazakończonym właśnie Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

 

Branża motoryzacyjna szuka pracowników

Ponad tysiąca pracowników od zaraz szukają firmy z branżymotoryzacyjnej – sygnalizują ankietowane przez "Parkiet"agencje pracy tymczasowej.

 

Branża transportowa nagradza Michelin

10.000 przedstawicieli branży transportowej z Wielkiej Brytanii i Niemiecprzyznało oponom Michelin w pierwszym półroczu 2009 roku trzyprestiżowe wyróżnienia: Motor Transport Award za innowacyjność wprodukcji opon ciężarowych, Best Tire Brand 2009 w głosowaniu 8.000niemieckich transportowców za jakość, niskie koszty i bezpieczeństwooraz Image Award 2009 od przedstawicieli 99 firm transportowych w Niemczech.

 

Branża zdrowieje szybciej niż się spodziewano

Branża motoryzacyjna wychodzi szybciej z głębokiego kryzysu niż można byłotego oczekiwać. Tak optymistycznymi wynikami dzieli się w swoim raporcieinstytut badań Center of Automotive Research (CAR) przy UniwersytecieDuisburg-Essen.

 

Branża CFM będzie się umacniać

Kiedy w minionym roku kurczył się rynek leasingu, liczba pojazdówwynajmowanych długoterminowo wzrosła o ok. 6-8 proc. Dynamika rozwoju rynkuCFM w drugiej połowie 2010 r. powinna wynieść już 10-15 proc.

 

Branża wynajmu i leasingu na plusie

W trzecim kwartale bieżącego roku firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu iLeasingu Pojazdów odnotowały niemal dziesięcioprocentowy wzrost wstosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Rosła również liczbazamówień na rynku wynajmu długoterminowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021