Wyszukiwałeś:

break

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: break

Spróbuj też wyszukać: break 2poj citroen c5 break rok2003

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wątek na forum: Kabel i impuls

Generalnie kierunek rozwoju prawidłowy, jednak mam tutaj sporo obaw, gdyż elektronika jest bardziej awaryjna od mechaniki. Porównajmy statystycznie ile razy w samochodach psuje się komputer pokładowy, ECU lub inny układ elektroniczny, a ile razy psuje się drążek kierowniczy lub dźwignia hamulca. ...

 

Odświeżone C5 kombi

Po tym jak kilka tygodni temu zagraniczni fotoreporterzy przyłapali podczastestów wersję sedan, teraz kolej przyszła na Citroena C5 w wersji kombi.Według nieoficjalnych informacji zadebiutuje ona już w trzecim kwartale tegoroku.

 

Citroen C5 kombi: Hydrauliczna kanapa

Francuzi to wygodnisie. Przykładów na potwierdzenie tej tezy wefrancuskiej historii automobilizmu można znaleźć wiele. Złotymi zgłoskami wtych historycznych księgach ma zamiar zapisać się też Citroen C5 Break.Samochód, który tak samo dobrze nadaje się na długie wakacyjneeskapady z wymagającą żoną i nieokiełznanymi dziećmi, jak i do codziennejjazdy z domu do pracy i z powrotem.

 

EcoTest ADAC

Podczas kolejnej edycji testów ekologicznych niemiecki automobilklub ADACsprawdził, jak producenci samochodów przygotowani są na zmianyklimatyczne i coraz większą świadomość ekologiczną kierowców.

 
 
 

FuturAuto 2011 dla Active Brake Assist 2

Trzy miesiące po światowej premierze na IAA w Hanowerze, system Active BrakeAssist 2 otrzymał pierwszą nagrodę. Belgijscy dziennikarze motoryzacyjnidocenili zalety systemu , który pozwala na uniknięcie tylnych kolizji iprzyznali mu wyróżnienie "FuturAuto 2011".

 

Czy warto kupić: Peugeot 306 (1993-2002)

Kompaktowy model Peugeota należy do grupy tych aut na rynku wtórnym,które mimo upływu lat wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem.Przede wszystkim dlatego, że jest synonimem dobrego środka transportu zarozsądną ceną, oferując przy tym wszystkie najpotrzebniejsze rozwiązania wtej grupie aut - niezły komfort, przestronne wnętrze i umiarkowane kosztyeksploatacyjne.

 

Czy warto kupić: Citroen Xsara (1997-2004)

Dziś w testach aut używanych rozpatrzymy propozycję zakupu Citroena Xsary.Samochodu, w którym Sebastien Loeb wywalczył swój pierwszy tytułRajdowego Mistrza Świata serii WRC.

 

Mercedes CLS skusił Annę Muchę

Celebryci nie mogą poruszać się po ulicach przeciętnymi wozami. Auto, zktórego wysiadają musi lśnić tak samo jak sama gwiazda i nie inaczej jest z Anną Muchą. Aktorka skusiła się na nowego Mercedesa CLS.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018