Wyszukiwałeś:

bridgestone X

turanza X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bridgestone turanza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Bridgestone w niemieckich testach opon

Letnia opona touringowa Bridgestone Turanza ER300 uzyskała miano"szczególnie godnej polecenia" w teście czołowegoniemieckiego magazynu motoryzacyjnego "ADAC Motorwelt",porównującym ofertę 15 producentów opon rozmiaru 195/65 R15 H.

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Dwie nowości Bridgestone

Choć najczęściej na naszych stronach prezentujemy najnowsze modelesamochodów, dziś dwie nowości oponiarskie zbliżającego się niezwyklepowoli, patrząc na otaczającą nas aurę, sezonu letniego.

 

Bridgestone w Genewie

Targi motoryzacyjne w Genewie są miejscem nie tylko prezentacji najnowszychmodeli samochodów. Swoje nowości przedstawiają także m.in. producenciopon, w tym m.in. Bridgestone.

 

Jakie opony letnie warto wybrać? (185/65 R15 H)

Choć zima jeszcze nie odpuściła, to już powoli widać oznaki nadchodzącejwiosny. A to oznacza, że już wkrótce właścicieli samochodówczeka ponowna wymiana opon z zimowych na letnie. Jeśli stoisz przedkoniecznością nabycia nowego kompletu, to zanim wybierzesz konkretny model,sprawdź, który warto, a od którego musisz trzymać się z daleka.Oto wyniki testów opon o rozmiarze 185/65 R15 H przeprowadzonych przezADAC.

 

Bridgestone Turanza ER300 Ecopia

 

Test nowej opony Bridgestone Turanza ER300 Ecopia - mojeuto.tv

 

Coraz lepsze na mokrej drodze

Sezon wymiany opon z zimowych na letnie coraz bliżej. Przedstawiamy zatemkolejną porcję testów nowości oponiarskich na 2013 rok. Tym razem daneudostępnił niemiecki automobilklub ADAC, który wnikliwym testom poddał38 różnych modeli opon w dwóch rozmiarach: 225/45 R17 oraz 185/60R15.

 

Bridgestone partnerem plebiscytu 7 Nowych Cudów Polski

Bridgestone, światowy producent opon został partnerem trzeciej edycjiplebiscytu zorganizowanego przez magazyn National Geographic Traveler – 7Nowych Cudów Polski. Akcja ma na celu wyłonienie pięknych, nieodkrytychjeszcze turystycznych miejsc w Polsce.

 

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i maluchów

Nadeszła wiosna, a wraz z nią nieodłączny temat wymiany opon zimowych naletnie. Przy tej okazji warto sprawdzić jak prezentują się tegorocznenowości wśród pnematyków. Odpowiednie testy sprawnościoweprzeprowadził ostatnio niemiecki automobiklub ADAC, biorąc pod lupę opony dlasamochodów małych oraz klasy kompakt.

 

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test ADAC 2015

Niemiecka organizacja ADAC znowu przychodzi z pomocą tym kierowcom,którzy stoją przed koniecznością zakupu nowych letnich opon. Wtegorocznym teście opon nie tylko dowiemy się o najlepszych i najgorszychmodelach, ale również, czy warto stawiać na tzw. opony ekologiczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bridgestone turanza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019