Wyszukiwałeś:

bridgestone

. Znaleziono 168 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bridgestone

Spróbuj też wyszukać: bridgestone turanza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 168 wszystkich):

Bridgestone Stargard oficjalnie otwarty

18 maja odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnego zakładu produkcyjnegoBridgestone w Stargardzie Szczecińskim. To już piąta inwestycja koncernu wPolsce. Jej wartość wyniosła 200 milionów euro.

 

Bridgestone zdobywcą Volkswagen Group Award 2009

Bridgestone został uznany przez Grupę Volkswagen za najwyższej klasydostawcę i partnera w biznesie.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 

Bridgestone dla Volvo

Spółka Bridgestone Europe podpisała długofalową umowę z grupą Volvona dostawę opon w ramach wyposażenia oryginalnego dla ciężarówekVolvo i Renault montowanych w Europie.

 

Bandag: nowe bieżniki od Bridgestone

Bridgestone zaprezentował trzy nowe bieżniki Bandag, które odpowiadająoponom Bridgestone on/off-road klasy premium. Nowe wzory bieżnikówBandag dostępne są w wersji na oś napędową, na osie przyczep i naczep orazw wersji uniwersalnej. Dzięki nowym bieżnikom, floty intensywnieeksploatujące opony mają szansę na zmniejszenie kosztów ogumienia wfirmie.

 

Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych

Nowe opony Bridgestone  do samochodów ciężarowych to większaładowność i oszczędność oraz mniejsza uciążliwość dla środowiska. To według producenta jedynie kilka zalet charakteryzujących opony,które firma wprowadza na rynek w sezonie letnim 2010.

 

Nowa filozofia i logo Bridgestone

Korporacja Bridgestone zaprezentowała nowy logotyp oraz hasło korporacyjne,które wpisują się w odświeżoną filozofię firmy – „TheBridgestone Essence”. Rebranding marki z okazji przypadającej w tym roku80. rocznicy założenia Bridgestone Group stanowi element szerszej strategiimającej na celu wzmocnienie globalnego wizerunku firmy.

 

Get United – Bridgestone dla Japonii

Kampania zorganizowana przez Bridgestone Europe nabiera ducha i siły.Pracownicy Bridgestone Europe łączą się w programie GET UNITED mającym nacelu wspomóc Japoński apel o udzielenie pomocy humanitarnej w związku ztragicznym trzęsieniem ziemi.

 

Deklaracja środowiskowa Bridgestone

Firma Bridgestone ogłosiła „Deklarację środowiskową”,której założeniem jest maksymalna dbałość o środowisko naturalne.Japoński koncern opracował dokument dla zakładów Bridgestone na całymświecie.

 

Bridgestone w Polsce od 13 lat

Aktywność Bridgestone w Polsce sięga 1998 r., kiedy to powstała w Warszawiepierwsza spółka handlowa Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o..Bridgestone w Polsce to nie tylko handel, ale również produkcja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020