Wyszukiwałeś:

bruno

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bruno

Spróbuj też wyszukać: auto bruno szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

F1: Specjalne kwalifikacje w Monako?

Bruno Senna (HRT) proponuje, by w GP Monako najwolniejsi kierowcy osobnościgali się w kwalifikacjach. Robert Kubica uważa, że to dobry pomysł.

 

F1: Lotus Renault podał skład

W zwiąku w wypadkiem Roberta Kubicy zespół Lotus Renault GP zmieniłskład ekipy kierowców, która w tym tygodniu weźmie udział wtestach w hiszpańskim mieście Jerez de la Frontera. Szansę debiutu w barachLRGP dostaną Bruno Senna i Nick Heidfeld, który typowany jest natymczasowego zastępcę polskiego kierowcy.

 

F1: Senna za Heidfelda?

Jeśliby wierzyć w słowa Eddiego Jordana, to przed wznowieniem rozgrywekFormuły 1 czekałaby na kibiców niemała niespodzianka. Byływłaściciel zespołu Jordan twierdzi, że zespół Lotus Renault GPpodziękował za dotychczasowe usługi Nickowi Heidfeldowi, a w miejscu Niemcaposadził Bruno Sennę.

 

Senna: "Jak Boże Narodzenie i ważny egzamin"

Zespół Lotus Renault GP potwierdza, że Bruno Senna będzie ścigaćsię w jego barwach obok Witalija Pietrowa podczas Grand Prix Belgii wnajbliższy weekend oraz dwa tygodnie później, podczas Grand PrixWłoch. Team pragnie zatrudnić Bruna na stanowisku kierowcy wyścigowego dokońca sezonu, co nie jest obecnie możliwe ze względów prawnych. EkipaLRGP wyda kolejne oświadczenie w tej sprawie w odpowiednim czasie.

 

Pietrow gratuluje Sennie

Witalij Pietrow z zadowoleniem przyjął informację o zatrudnieniu nowegokierowcy wyścigowego w Lotus Renault GP. Rosjanin szczerze pogratulował BrunoSennie awansu i odniósł się do nadchodzącego Grand Prix Belgii.

 

Senna: "Suzuka? Lubię ten tor!"

Po trzech występach w barwach ekipy Lotus Renault GP, Bruno Senna nie możedoczekać się chwili, w której wystąpi na jednym ze swoich ulubionychtorów – w Suzuce. "Grand Prix Japonii to jeden z niewieluwyścigów, który nie zmienił się na przestrzeni lat" -mówi Brazylijczyk, który we francuskiej ekipie zastąpił NickaHeidfelda.

 

Boullier: "Jesteśmy już myślami w kolejnym sezonie"

Eric Boullier, w wywiadzie dla działu prasowego Lotus Renault GP opowiedział oswoich wrażeniach po Grand Prix Brazylii. Kierowcy francuskiej stajni WitalijPietrow i Bruno Senna zajęli w wyścigu kończącym sezon 2012 odpowiednio 10.i 17. miejsce.

 

Lotus: Nie ma czasu dla młodych kierowców

Gerard Lopez w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, jakimi kryteriamikierować się będzie Lotus przy wyborze drugiego kierowcy, który wprzyszłym sezonie Formuły 1 będzie partnerem Kimiego Raikkonena. Szanse namiejsce w czarno-złotym kokpicie mają nie tylko Witalij Pietrow i Bruno Senna.

 

F1: Bruno Senna drugim kierowcą Williamsa

Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona ani przez zespół, ani przez samego zainteresowanego. Jednak należy się spodziewać, że potwierdzenie pojawi się w nadchodzących dniach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019