Wyszukiwałeś:

budowa X

eksploatacja X

. Znaleziono 19 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: budowa i eksploatacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

"Nowe propozycje drogowe"

"Dzisiejszy system budowy dróg jest nieskuteczny, mało efektywny iczęsto krytykowany. Nie możemy budować dróg za wszelką cenę i dróg bylejakich" - powiedział Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek 9listopada br. podczas konferencji prasowej.

 

Rosną szanse na budowę autostrad z betonu

Nawet 22 mld zł więcej kosztowałaby budowa dróg na Euro 2012 z betonu,a nie jak obecnie z asfaltu – wynika z wyliczeń Rzeczpospolitej. Jednakzdaniem analityków wydatek ma się zwrócić.

 

Wreszcie ruszyła budowa A2 do Świecka!

Rozpoczęła się budowa zachodniego odcinka A2, który jeszcze przedmistrzostwami EURO 2012 połączy polskie autostrady z siecią autostradeuropejskich. W dniu 16 lipca 2009 r. na zachodnim odcinku obecniefunkcjonującej autostrady w Bolewicach, nastąpiło uroczyste wmurowanie aktuerekcyjnego pod budowę autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl.

 

Autostrada A1 Stryków - Tuszyn nie wcześniej niż za trzy lata

Trwa procedura przetargowa na wybór projektanta i wykonawcy budowyautostrady A1 na odcinku Stryków – węzeł Tuszyn. Jak zapowiadaGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada oddanie A1 od Strykowa doTuszyna nastąpi w drugiej połowie 2013 roku.

 

Węzeł Warlubie na A1 dostepny dla kierowców

Węzeł Warlubie na odcinku autostrady A1 Rusocin - Nowe Marzy został oddany 11miesięcy przed terminem. Otwarcie nowego zjazdu na trasie A1 ułatwipodróż kierowcom jadących autostradą w kierunku Grudziądza.

 

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Budowa A4 z poślizgiem

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu znowu się opóźnia. Chodzi o blisko45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, który miał byćoddany do końca tego roku, a obecnie nie ma wykonawcy. Po zerwaniu umowy zfirmą Polimex-Mostostal, drogowcy szykują przetarg na kontynuację budowy tegoodcinka.   

 

Czerwone światło dla południowej obwodnicy Białegostoku

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska nie zgodził się na budowę drogiekspresowej S19 na odcinku Choroszcz - Ploski oraz Kudrycze - Grabówka -trasy obwodnicy południowej Białegostoku.

 

Cztery oferty na budowę trasy Ostróda ? Olsztynek

Otwarto oferty na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku OstródaPołudnie -  Olsztynek. Budową odcinka Ostróda Południe –Rychnowo zainteresowanych jest czterech wykonawców. Planowane podpisanieumowy to przełom marca i kwietnia 2015 r.

 

Naukowo o budowie dróg

Budowa dróg w naszym kraju otrzyma wsparcie naukowe. W miniony czwartekodbyło się pierwsze posiedzenie Rady Naukowej w nowym, poszerzonym składzieprzy Generalnym Dyrektorze Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "budowa i eksploatacja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019