Wyszukiwałeś:

bugatti

. Znaleziono 284 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bugatti

Spróbuj też wyszukać: lamborghini bugatti veyron lotus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 284 wszystkich):

Trzy wersje nowego Bugatti

Jak donoszą zagraniczne źródła koncept Bugatti Bordeaux prawdopodobnietrafi na rynek. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie, bowiem firma rozważa ażtrzy projekty.

 

"Tak" dla nowego Bugatti

Żródła z wewnątrz firmy podają, że władze Volkswagena dały zieloneświatło na produkcję czterodrzwiowego Bugatti o nazwie Gilibier.

 

Bugatti Galibier z mocą ponad 1000 KM

W świecie motoryzacji jeszcze wiele się wydarzy, zanim na drogi wyjadą pierwsze egzemplarze Bugatti Galibier. Jednak prace nad tym modelem cały czastrwają

 

Bugatti: Co skrywają tajemnicze wrota?

Bugatti na swoim oficjalnym Facebookowym profilu udostępniła zdjęcie lekkouchylonych drzwi. Tajemnicę, która skrywa się za nimi ma odsłonić wciągu najbliższych dni. Czy już niedługo poznamy SuperVeyrona?

 

Bugatti: Następca, który następcą nie będzie

Potwierdzają się ostatnie plotki, które wypłynęły z obozu Bugatti.Firma w najbliższych latach nie zamierza produkować super sportowej limuzyny.Pojawi się jednak następca Veyrona, który tak do końca następcą niebędzie.

 

Bugatti ma problem ze sprzedażą Veyronów

Ot i zagwozdka: jak sprzedać bardzo drogi samochód, gdy jużwiększość bogaczy posiada już nie jeden taki samochód. Bugatti maproblem. Nie może sprzedać pozostałych 40 egzemplarzy Veyrona.

 

Główny projektant potwierdza nową bestię od Bugatti

"Ciężko pracujemy w Bugatti, ale nie martwicie się,nadchodzi(...)". Tym samym główny projektant Grupy Volkswagena,Walter de Silva oficjalnie potwierdził prace nad „następcą”Veyrona.

 

Bugatti: Nigdy nie mów nigdy

Sytuacja w Bugatti jest idealnym obrazem tego jak polityka marki zmienia sięwraz ze zmianą prezesa. Poprzednik wstrzymał projekt, a "następca"chce jego realizacji.

 

Ostatnie Bugatti Veyron sprzedane!

Jeśli snuliście plany zakupu fabrycznie nowego Bugatti Veyrona to oficjalnieogłaszamy - spóźniliście się. Ostatni egzemplarz słynnego autazostał sprzedany.

 

Następca Bugatti Veyrona będzie hybrydą

Prace nad następcą Bugatti Veyrona idą pełną parą. Francusko-niemiecka marka już testuje różne warianty nowego hiperauta, a jeden z nich ma hybrydowy układ napędowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019