Wyszukiwałeś:

buick

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: buick

Spróbuj też wyszukać: BUGATTI REVA aston martin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Wszystko o samochodach Buick

Buick to amerykańska marka samochodów osobowych powstała na początku ubiegłego stulecia. Należąca obecnie do koncernu General Motors Corporation, była pierwszą marką samochodową wchodząca w skład tego giganta motoryzacyjnego.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Buick w Chinach

Spółka Shanghai General Motors wprowadziła do swojej gamy modelowej nachińskim rynku model Buick LaCrosse, którego ceny zaczynać się będąod równowartości 29.800 dolarów.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Opel Insignia jako Buick Regal

Ciągnący za sobą spory sukces odniesiony w Europie Opel Insignia, trafiwreszcie na rynek Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z polityką markowąkoncernu General Motors auto będzie sprzedawane pod szyldem Buick jako modelRegal.

 

Opel Insignia po amerykańsku

General Motors nie tylko nie sprzedał marki Opel, ale postanowił jej modelewprowadzić na rynek amerykański. Oczywiście nie wprost, dlatego znany wEuropie Opel Insignia będzie sprzedawany za Oceanem jako Buick Regal.

 

Buick LaCrosse 2010

 

Buick LaCrosse 2010 - model na rynek USA - mojeauto.tv

 

LA Auto Show 2009 : Buick Regal

 

Buick Regal - LA Auto Show 2009 - mojeauto.tv

 

Buick odnosi sukces na chińskim rynku

Buick jedną z tych amerykańskich marek, które odniosły niebywałysukces na rynku Kraju Środka. Właśnie padł historyczny rekord firmy.

 

Luksusowy Buick Avenir pokazany w Detroit

Amerykański Buick przyszykował na salon samochodowy NAIAS w Detroit coś szczególnego - koncepcyjny model Avenir ma podkreślać wspaniałetradycje marki i przepowiadać jej niedaleką przyszłość.

 

Buick Cascada z gliwickiej fabryki

Amerykanie już niedługo będą kupować w salonach samochody składane przez polskich pracowników. Buick wprowadza do swojej oferty model Cascada, czyli odpowiednik europejskiego Opla o tej samej nazwie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022