Wyszukiwałeś:

bursztynowa X

trasa X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bursztynowa trasa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wątek na forum: Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

co z tego ze mozna dojechac do granicy z Pyrzowic jak inne czesci A1 sa "dziurawe". Ciekawe co z Czestochową - przeciez jedynka w tym miescie to katastrofa i okazuje sie ze w tych korkach bedziemy stac do 2014 albo i dalej ~alibaba

 

Bursztynowa trasa

We wrześniu w Kaliszu oddana została do użytku Trasa Bursztynowa wraz z dwomamostami: Bursztynowym, na rzece Swędrni i św. Wojciecha na Prośnie. Łącznykoszt tej inwestycji to blisko 26 milionów. Pieniądze na sfinansowaniezadania pochodziły w całości z budżetu miejskiego.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

Autostradami wokół Gliwic

Trwają prace przy gliwickim odcinku autostrady A1 (od węzła GliwiceMaciejów do węzła Gliwice – Sośnica). Jest to odcinekzamykający 33 km obwodnicę górnośląskiego miasta. Pozostałączęść obwodnicy  tworzą: autostrada A4 (od węzła Gliwice –Kleszczów do węzła Gliwice – Sośnica) oraz tzw. stara autostradaczyli droga krajowa nr 88. Gliwice mają to szczęście, że budowa autostradyjest inwestycją rządową (inwestorem jest Generalna Dyrekcją DrógKrajowych i Autostrad) dofinansowaną z funduszy unijnych. Prace powinnyzakończyć się w połowie 2011 roku.

 

Bursztynową trasą w godzinę z Torunia nad morze

Od połowy października kierowcy mogą korzystać ze 152-kilometrowego odcinkaautostrady A1. Teraz wystarczy nieco ponad godzina, aby pokonać trasę zCzerniewic w okolicach Torunia do Rusocina pod Gdańskiem.

 

Wątek na forum: Bursztynową trasą w godzinę z Torunia nad morze

Taaaa... godzina do Rusocina + MINIMUM godzina z Rusocina do najbliższego wybrzeża! Jotgie

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bursztynowa trasa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019