Wyszukiwałeś:

byd

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: byd

Spróbuj też wyszukać: b2855 bbyd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Chiński BYD tworzy sieć dealerów

Chiński producent samochodów BYD Auto podpisał już umowę z pierwszymeuropejskim dealerem, który będzie prowadził sprzedaż aut w pięciukrajach Starego Kontynentu. Kolejne umowy mają zostać zawartenajpóźniej w przyszłym tygodniu.

 

Chiński BYD coraz bliżej Europy

Chińska marka BYD, w której znaczącym udziałowcem jest bilioner WarrenBuffet, rozpoczyna produkcję swoich modeli w Rosja wspólnie z lokalnympartnerem TagAZ.

 

Chińczycy wchodzą do Polski

Nie za bardzo powiodło się z budową autostrad. Również wcześniejszepróby wejścia na polski, podobnie jak i europejski, rynekróżnych chińskich marek samochodów trudno nazwać sukcesem. Niezraża to jednak producentów aut z Chin, którzy co i ruszponawiają swoją próbę. Do ataku na nasz rynek szykuje się właśniekoncern BYD Auto.

 

Wspólna marka Daimlera i BYD

Rząd chiński zezwala na sprzedaż i produkcję zachodnich producentów w swoim kraju, ale pod warunkiem, że koncern spoza Chin rozpocznie współpracę z którymś z chińskich producentów. Taki stanrzeczy sprawił, że Daimler wraz z BYD stworzy nową markę.

 

Wspólne dzieło BYD i Daimlera

Ponad dwa lata temu koncern Daimler ogłosił współpracę z chińskimkoncernem produkującym samochody o nazwie BYD. Jednak dopiero teraz ujawnionezostało pierwsze dzieło tego aliansu.

 

Chiński autobus na testach w Warszawie

Całkowicie elektryczny autobus wyprodukowany przez chińską markę BYD, modelK9 jest testowany przez Miejskie Zakłady Autobusowe na Warszawskich drogach.Testy autobusu potrwają do 18 czerwca.

 

Elektryczne autobusy z Chin gotowe na ciężkie warunki

Wraz z końcem wrzenia zakończyły się niezależne, dwutygodniowe testyelektrycznego autobusu BYD Andino-12 (ponad 12-metrowy elektryczny autobus) nakolumbijskich drogach.

 

MZA Warszawa w sprawie sporu BYD-Solaris

Spór pomiędzy firmami Solaris i BYD wynikły po ogłoszeniu przetargu nadostawę do Warszawy elektrycznych autobusów zmusił zamawiającego,Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie, do zajęcia stanowiska.

 

BYD-Solaris: Będzie ciąg dalszy

Uznanie przez Krajową Izbę Odwoławczą racji Solarisa, w sprawie sporudotyczącego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę 10 autobusówelektrycznych dla Warszawy, nie kończy wcale całego postępowania. Firma BYDnie zamierza odpuścić...

 

BYD Tang - hybrydowy SUV po chińsku

Chińskie samochody zaliczyły na europejskich rynkach swego rodzaju falstart -jakość pierwszych dostępnych produktów była bardzo daleka od tutejszych standardów. Dzisiejsze auta zza Wielkiego Muru grają w zupełnie innej lidze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019