Wyszukiwałeś:

c2

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: c2

Spróbuj też wyszukać: bmws18is 1007 c2 hdi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Kosmiczny Citroen C2

Ponad 100 tys. funtów za przerobionego Citroena C2! Żart? W pierwszej chwilitak się może wydawać. Jednak patrząc na to auto już widać, iż mamy doczynienia z czymś nieziemskim.

 

Citroen C2 "Stop & Start"

Po sukcesywnym wdrożeniu na rynek Citroena C3 z systemem "Stop & Start",koncern wprowadza do salonów samochodowych nowy modelu C2, który będzierównież wyposażony w tą technologię.

 

Powiększone C2

Na odpowiedź Citroena odnośnie bardzo szybko rozwijającego się rynku małychsamochodów MPV nie trzeba było długo czekać. Nowoczesny model C2 Plusbędzie debiutem francuskiego producenta w tym segmencie.

 

Chiński Citroen C2

Chiński oddział koncernu PSA - Dongfeng Citroen Peugeot, poinformował, żejuż niebawem na azjatyckim rynku zadebiutuje nowy model Citroena C2. Autozdecydowanie różni się od swojego europejskiego brata, bowiem za bazę dojego konstrukcji posłużył model Peuegot 206.

 

C2 i C4 "by LOEB"

W ofercie francuskiej marki znalazły się dwa modele Citroen C2 oraz C4 wspecjalnej serii "by LOEB". Utrzymane w sportowym stylu wersje, ze specjalnymwyposażeniem, mają stanowić także uhonorowanie trzykrotnego rajdowegomistrza świata.

 

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

Pięć C2-R2 w Rajdzie Nikon

Liczba załóg uczestniczących w programie sponsorskim C2-R2 Teams'Challenge nadal się powiększa. Do stawki dołączą Marcin Pasecki z RyszardemCiupką. Na liście startowej Rajdu Nikon jest więc pięć CitroenówC2-R2 i stanowią one całość listy zgłoszeń w klasie A6.

 

C2-R2 MAX

Citroen zaprezentował nowy rajdowy kit o nazwie C2-R2 MAX. Przed wyruszeniem dorywalizacji na rajdowych trasach, Simon Jean-Joseph i Sebastien Ogierzaprezentowali nowy model na torze Val d’Or w Satory.

 

Odświeżony Citroen C2

W ciągu pięciu lat od rozpoczęcia sprzedaży modelu Citroen C2 sprzedano 480tys. egzemplarzy tego auta. W końcu przyszedł czas na kuracjęodmładzającą.

 

Koniec 1007 i C2

Dwa małe samochody koncernu PSA przestana być produkowane. Citroen C2 iPeugeot 1007 zejdą z taśm produkcyjnych jeszcze w tym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018