Wyszukiwałeś:

cabrio

. Znaleziono 1095 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cabrio

Spróbuj też wyszukać: cabriolet peugot 407 cabrio cabrio 4 osobowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1095 wszystkich):

Audi RS4 w cabrio i kombi

Audi RS4 od lata bieżącego roku dostępne będzie w dwóch nowychwersjach: cabrio oraz kombi. Nowe rodzeństwo sportowego Audi będzie jednakudostępnione szerszej publiczności już podczas Salonu Samochodowego wGenewie.

 

A3 Cabrio z Węgier

Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak wydaje się być wysoceprawdopodobna. Audi A3 Cabrio, który na rynku pojawi się w 2008 roku, będziemontowany w węgierskiej fabryce w Gyor.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

BMW M3 Cabrio

Choć oficjalna premiera BMW M3 Cabrio przewidziana jest dopiero na marzec itargi w Genewie, to jednak już teraz bawarski koncern przedstawiłszczegóły dotyczące trzeciej wersji nadwoziowej w rodzinie M3.

 

Mini Cabrio na nowo

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji Mini zotwieranym dachem, wiemy, jak będzie wyglądać nowa edycja tego, nie da sięukryć, fascynującego samochodu. Do sprzedaży Mini Cabrio trafi jednak dopierowiosną przyszłego roku.

 

Infiniti G37 Cabrio - także na zimę

Infiniti G37 Cabrio jest już piątym modelem Infiniti, jaki pojawił się narynku europejskim. Auto zadebiutowało w Europie podczas tegorocznegomiędzynarodowego salonu samochodowego w Genewie, a teraz właśnie wchodzi dosprzedaży na polskim rynku.

 

Fiat 500 Cabrio wreszcie w Polsce + [VIDEO]

Miękki dach, cztery warianty silnikowe i zupełnie przyzwoite wyposażenie.Wraz z nadejściem lata Fiat wprowadził do Polski wersję Cabrio modelu 500.Wersję, która w Europie Zachodniej dostępna jest już od ponad roku.

 

VW Eos i Golf: Co dwa cabrio, to nie jeden

Od dłuższego czasu Volkswagen Eos sam bronił barw niemieckiego producenta wklasie kabrioletów. Niedawno jednak nadjechały posiłki. I to nie bylejakie. W ofercie marki z Wolfsburga pojawił się nowy Golf Cabrio, którytak naprawdę jazdę "topless" oferował już ponad 30 lat temu!

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Citroen DS3 Cabrio już oficjalnie!

Francuski producent niecały miesiąc przed rozpoczęciem targów motoryzacyjnych w Paryżu oficjalnie przedstawia model DS3 Cabrio. Ten modelnie jest jednak klasycznym kabrioletem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023