Wyszukiwałeś:

cabriolet

. Znaleziono 197 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cabriolet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 197 wszystkich):

Ford Focus Coupe-Cabriolet

Na wystawie samochodowej w Genewie amerykański Ford zaprezentuje kolejnąwersję nadwoziową nowego Forda Focusa. Tym razem będzie to Coupe-Cabriolet.

 

Ford Focus Coupe Cabriolet - pierwsza jazda

Czy jesień to dobry moment na wprowadzenie na rynek kabrioleta? Tak, jeśli maon twardy składany dach, dzięki któremu auto może służyć nam przezcały rok. Taki właśnie jest też i Ford Focus Coupe Cabriolet.

 

Focus CC z nową twarzą

Na targach w Genewie Ford zaprezentuje czteroosobowego Focusa w wersjiCoupe-Cabriolet po faceliftingu. Poza zmienionym przodem, auto otrzyma takżekilka nowych detali wewnątrz kabiny.

 

Carrera 4S Cabriolet, samochodem godnym James'a Bonda.

 

Carrera S4 Cabriolet w różnych warunkach drogowych.

 

Renault Megane CC już w Polsce

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowa generacja MeganeCoupe-Cabriolet. Ceny za tego kompaktowego kabrioleta zaczynają się od 99.900zł.

 

Golf R Cabriolet najmocniejszy w historii

Producent aut z Wolfsburga przedstawił oficjalnie swój najnowszy model, który jest zarazem najszybszym kabrioletem jaki kiedykolwiek powstał w Volkswagenie.

 

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Producent samochodów sportowych z Zuffenhausen na targach w Los Angeleszaprezentuje najnowsza wersję 911, model 911 Turbo Cabriolet.

 

Sportowy cabriolet S3 od Audi

W Ingolstadt zdecydowali, że sportowe emocje należą się równieżtym, którzy chcą posiadać kabriolet klasy kompakt. To dla nichstworzono S3 Cabriolet.

 

Mercedes Klasy S Cabriolet premierowo we Frankfurcie

W latach 60. był to flagowy produkt marki Mercedes. Teraz firma powraca doswoich korzeni i we Frankfurcie pokaże światu Mercedesa Klasy S Cabriolet.

 

Mercedes-Maybach S 650 Cabriolet - dla 300 wspaniałych

Mercedes zrzuca płachtę tajemnicy i pokazuje światu model S 650 Cabriolet.Oto luksusowy okręt flagowy spod szyldu Maybacha, limitowany do 300egzemplarzy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018