Wyszukiwałeś:

cadillac

. Znaleziono 360 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cadillac

Spróbuj też wyszukać: cadillac escalade sharan cadillac 1936

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 360 wszystkich):

Cadillac CTS: Kanciasty prestiż

Globalizacja w motoryzacji rozciąga swoje macki na kolejnych producentówi ich marki. W ubiegłym roku w Europie, w tym także i w Polsce, zadebiutowałatypowo amerykańska marka - Cadillac. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak sprawujesię model Cadillac CTS.

 

Cadillac z hybrydą

Kolejna marka wprowadzi do swojej oferty model z napędem hybrydowym. Dyrektorzarządzający General Motors, Rick Wagoner, potwierdził, iż pod koniecprzyszłego roku powinien pojawić się pierwszy hybrydowy Cadillac Escalade.

 

Cadillac bez sukcesów w Europie

Znacznie poniżej oczekiwań wypada sprzedaż w Europie amerykańskichsamochodów marki Cadillac. W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy bieżącegoroku należącemu do koncernu General Motors producentowi udało się sprzedaćna Starym Kontynencie zaledwie 2000 aut.

 

Cadillac BLS i SRX w wersji Executive

W ofercie sprzedaży modeli Cadillac SRX oraz BLS pojawiła się nowa wersjaExecutive. Bogate wyposażenie standardowe zostało uzupełnione o luksusoweelementy wyposażenia dodatkowego.

 

Cadillac SRX 2007

Cadillac SRX, który na rynku europejskim pojawił się w 2004 roku, w tym rokumodelowym został poddany niewielkim zmianom obejmującym m.in. modyfikacjewnętrza, wprowadzenie wersji z silnikiem V6 i napędem na tylną oś orazpakiet stylizacyjny "Sport".

 

Cadillac powraca do kombi

Już od dłuższego czasu Cadillac nie ma w swojej ofercie auta typu kombi.Teraz ma się to zmienić, a pierwszym nowym modelem z tego typu nadwoziembędzie Cadillac BLS.

 

Cadillac BLS najlepszym autem na...zimę

Cadillac BLS zdobył tytuł "Samochodu Zimy 2007" (Winter Car 2007) poprestiżowym zwycięstwie w jednym z najtrudniejszych europejskich samochodowychtestów zimowych na drogach Finlandii.

 

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Co najwyżej przeciętny start Cadillaca na Starym Kontynencie wymusił nawładzach koncernu przygotowanie wersji bardziej proeuropejskiej. Najpierwpojawił się BLS, a od końca ubiegłego roku również BLS w wersjikombi. I to właśnie Cadillac BLS Wagon jest obecnie najbardziej europejskim"Caddym".

 

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzeniajak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwajednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej markiCadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłegoroku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą topotrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

 

Cadillac CT6 - początek nowej ery

Na rozpoczynających się dzisiaj targach samochodowych w Nowym Jorku, Cadillacstawia pierwszy krok na ścieżce do całkowitej odmiany swojej gamy modelowej.CT6 to jedno z ośmiu zupełnie nowych aut, które zobaczymy jeszcze wtej dekadzie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022