Wyszukiwałeś:

cajun

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cajun

Spróbuj też wyszukać: cajen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Małe Cayenne = Cajun

Dwa lata temu zainteresowanie reporterów wzbudził samochód,który był podejrzewany o to, że będzie młodszym bratem Cayenne.Porsche dementowało te pogłoski, ale teraz los jest już chyba przesądzony.

 

Porsche Cajun będzie dwudrzwiowe

Coraz więcej informacji o nadchodzącym SUVie Porsche. Dyrektor designu w grupeVW zamierza stworzyć z niego dwudrzwiowy, kompaktowy samochódsportowo-rekreacyjny.

 

Porsche Cajun: Jest zielone światło!

Po latach spekulacji, kilku tygodniach niepewności, wszystko stało się jasne.Mniejszy brat Cayenne otrzymał właśnie zielone światło i już niebawemzobaczymy go na drogach.

 

Będzie Porsche z Chin?

Porsche szuka sposobów na podwojenie wolumenu sprzedaży do roku 2018. Wrealizacji tego celu ma pomóc przeniesienie produkcji samochodów wnowe rejony, w tym Chiny

 

Wątek na forum: Znamy już Audi Q3

Głownymi konkurentami bedą MINI Countryman i BMW X1. Zgoda, ale w grupie marek premium też będzie Porsche Cajun i Mercedes BLK. Poza tym jest jeszcze Range Rover Evoque. ~olsen

 

Elementy Audi w Porsche

Porsche zaczerpnie niektóre elementy od Audi na potrzeby budowy nowegomodelu Cajun.

 

Pierwszy przeciek Cajun

Mniejsze Porsche Cayenne, czyli Cajun pojawi sie już niebawem na rynku. Zanimto jednak nastąpi do prasy trafiły pierwsze zdjęcia z przecieku.

 

Dwie ważne nowości od Porsche

Przyszedł czas na dziwne nazwy w Porsche. Niebawem na rynku pojawi się Cajun,a podobno trwają już prace nad modelem... Pajun.

 

Porsche Cajun pod koniec 2013 roku

Porsche zainwestowało ostatnio ponad 500 milionów euro w fabrykęumiejscowioną w niemieckim Lipsku. Przy okazji poinformowano, że pierwszePorsche Cajun wyjedzie stamtąd w 2013 roku

 

Mniejsza Panamera w 2017 roku

O tym, że Porsche planuje wprowadzić mniejsze wersje swoich topowych modeliwiadomo już od dawna. Mniejszy Cayenne jest już testowany na drogach. Kolejnymodel pojawi się za kilka lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019