Wyszukiwałeś:

caliber

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: caliber

Spróbuj też wyszukać: caliber spalanie honda frv dodge caliber filtr klimatyzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Wszystko o samochodach Dodge Caliber

Dodge Caliber to pierwszy model amerykańskiej marki, jaki trafił do sprzedaży na rynku europejskim, w tym i w Polsce. Choć z wyglądu nieco przypomina auta typu SUV, to jednak Dodge Caliber ma konkurować w najbardziej zatłoczonym segmencie C. Po raz pierwszy Dodge Caliber ujrzał światło dzienne, j...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Dodge Caliber już w produkcji

1 lutego uruchomiona została produkcja samochodu Dodge Caliber w zakładachBelvidere Assembly Plant (Illinois). Fabryka ta jest zdolna do jednoczesnejprodukcji trzech różnych modeli oraz pilotażowej produkcji czwartego.

 

Bezpieczny Dodge Caliber

Dodge Caliber jest dwunastym już z kolei pojazdem z nowej gamy Chrysler Group,który uzyskał pięciogwiazdkową ocenę amerykańskiej agencji rządowej ds.bezpieczeństwa ruchu drogowego NTHSA za bezpieczeństwo pasażerów w testachkolizji czołowej.

 

Caliber w opałach

Problemy dotyczące produkcji nadwozia dotykają nowego modelu Dodge Caliber.Nowoczesna fabryka Chryslera posiada usterkę, która skutecznie spowalniamontaż samochodu, wobec czego zapotrzebowanie klientów przekracza możliwościprodukcyjne.

 

Audiofilski Caliber

Dodge Caliber, pierwszy model amerykańskiej marki przygotowany specjalnie naeuropejski rynek, został wybrany przez firmę JVC na swój pojazddemonstracyjny.

 

Dodge Caliber: Kłopotliwe testy zderzeniowe

Amerykański Ubezpieczeniowy Instytut Bezpieczeństwa Drogowego (IIHS)przeprowadził testy zderzeniowe modelu Dodge Caliber, który niedawno trafiłdo salonów także w Polsce. Wyniki uzyskane w teście wykazały, że Caliber mapewne wady konstrukcyjne na bocznych ścianach auta i odbiegają one od raportuinnej amerykańskiej organizacji NHTSA.

 

Dodge Caliber hitem w Europie

Producent samochodów marki Dodge jest zadowolony z sukcesu jaki osiągnąłmodel Caliber na europejskim rynku motoryzacyjnym. W niektórych krajach napięciodrzwiowego hatchbacka trzeba czekać nawet do sześciu miesięcy.

 

Dodge Caliber: Pionier z Dzikiego Zachodu

Jako pierwszy przedstawiciel amerykańskiej marki, Dodge Caliber już od ponadpół roku stara się zdobyć europejski rynek. Chyba nie idzie mu tojakoś źle, ponieważ przetartym przez niego szlakiem już wkrótcepodążą kolejni śmiałkowie.

 

Odświeżony Caliber z nowym dieslem

Najlepiej sprzedający się model koncernu Chrysler w ubiegłym roku pozakontynentem amerykańskim - Dodge Caliber - na wystawie we Frankfurcie zostaniezaprezentowany w nieco odświeżonej wersji.

 

Problemy z pedałem gazu Dodge'a Caliber

Właściciele Dodge'a Caliber będą musieli stawić się do autoryzowanychserwisów z powodu możliwej usterki związanej z zatarciem się pedałuprzyspieszenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019