Wyszukiwałeś:

camaro X

spalanie X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: camaro spalanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Poznaj Chevroleta i wygraj!

Drodzy Czytelnicy, wiemy, że lubicie różnego rodzaju konkursy, jakie odczasu do czasu pojawiają się na naszych stronach. Tym razem mamy konkursgłównie sprawdzający Waszą wiedzę nt. marki Chevrolet, choć nie jeston skierowany tylko do fanów tej marki. Startować może każdy i niktnie jest bez szans. Zapraszamy zatem do konkursu i życzymy wszystkim, bezwyjątku, powodzenia.

 

Chevrolet Malibu 2.0D LTZ: Amerykański remix Insigni

Blisko 50-letnia historia modelu Chevroleta - Malibu, jest nie gorszą miksturąjak drinki, które powstają z bliźniaczo brzmiącego alkoholu.Sprawdzamy jak smakuje najnowsza generacja tej limuzyny.

 

Chevrolet Cruze 1.4 T: Yvan Muller pewnie marudził

Cruze to auto, o którym nie możesz powiedzieć, że jest amerykański.Fakt, z przodu ma logo producenta amerykańskich samochodów,które jednak nijak mają się do tego, co na Starym Kontynencie. Niejest amerykański, ale idealnie reprezentuje amerykańską, legendarną markę.

 

Hyundai Genesis Coupe: Dar od Boga

W Księdze Rodzaju znajdziemy opis stworzenia świata. Według wierzeń i tegoco w niej zapisano Bóg stworzył świat w ciągu 7 dni i ostatniego dniaodpoczywał. Nie odpoczywał, dotarliśmy do pradawnych zapisków,które mówią, że  Bóg dnia 7 stworzył coś, co fani motoryzacji wielbią najbardziej – tylny napęd.

 

Ford Mustang 2015 - pierwsza jazda

Na ten moment cała Europa musiała poczekać aż 50 lat. W końcu w oficjalnejdystrybucji Forda pojawiła się amerykańska legenda szos, czyli Mustang. Kilkadni temu mieliśmy okazję wypróbować go na polskiej ziemi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "camaro spalanie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019