Wyszukiwałeś:

car X

audio X

. Znaleziono 122 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: car audio

Spróbuj też wyszukać: car audio volvo v50 car audio yaris car audio honda civik vll

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 122 wszystkich):

Nawigacja dla fanów Ferrari

Niemiecki producent sprzętu car audio przygotował gratkę dla fanów Ferrari.Najnowszy produkt tej firmy o nazwie Traffic Assist Ferrari to kolejnapropozycja z rodziny mobilnych nawigacji, która poza całkiem przyzwoitymifunkcjami dysponuje bardzo ciekawym wyglądem.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

Nowy Bang & Olufsen w DB9

Aston Martin po raz kolejny zaprosił swojego odpowiednika w świecie audio dostworzenia wyjątkowego systemu dźwiękowego do modelu DB9. Poza niezwykłymwyglądem system BeoSound DB9 będzie oferować najwyższą jakość dźwięku.

 

Honda inwestuje w Pioneera

Japoński koncern Honda potwierdził, że przejmuje pięcioprocentowy udział wfirmie Pioneer zajmującej się produkcją sprzętu audio.

 

Telewizja w radioodbiorniku

Firma Blow Car System zaprezentowała model AVH-8706. To zaawansowaneurządzenie nie tylko pozwala na odtwarzanie muzyki w popularnych formatach isłuchanie radia, ale również umożliwia oglądanie filmów DVDoraz odbiór programów telewizji, dzięki wbudowanemu tunerowi TV.

 

Fiat Marea: ah ta Marysieńka.....

4.25 gdyby nie ta lekka rdza i ta niemożnośćpraktycznie zamontowania car audio topoprostu było by extra.. choć i tak jest jak dla mnie super :*

 

Wyjątkowy system audio w Jaguarze XJ

W maju na polskich drogach pojawi się nowy Jaguar XJ. Poza luksusem ikomfortowymi właściwościami jezdnymi oferuje najwyższej jakościdoświadczenia audio dzięki systemowi dźwięku otaczającego marki Bowers& Wilkins.

 

62 głośniki w Audi Q7

Audi już od paru dobrych lat z sukcesami współpracuje ze specjalistamiod dźwięku z Bang and Olufsen. Tym razem do współpracy zaproszonoInstytut Fraunhofera, który pomógł zaprojektować system audio wAudi Q7 składający się z 62 głośników.

 

Centrum rozrywki w samochodzie

Clarion wprowadził na rynek dwa modele nowych stacji multimedialnych VX401E iVZ401E. Dzięki ekranom dotykowym WVGA urządzenia te mają być łatwe wużyciu i odtąd będą miały za zadanie zabawiać rodzinę podczaspodróżowania samochodem

 

Oto system audio w nowym Volvo XC90

Volvo stopniowo podgrzewa atmosferę przed planowaną na drugą połowę rokupremierą swojego flagowego SUV-a, modelu XC90. Po prezentacji zdjęć orazinformacji nt. wnętrza auta, teraz wiemy, jaki system audio będzie umilałjazdę nowym XC90.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "car audio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019