Wyszukiwałeś:

caravaning

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: caravaning

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Kia cee'd tryumfuje ponownie

Zaprojektowany w Europie i wytwarzany w słowackiej fabryce Kii w Żyliniekoreański kompakt cee'd udanie zadebiutował na rynku i odnosi kolejne sukcesy.cee'd otrzymał właśnie dwa nowe wyróżnienia.

 

Caravaning sposobem na wakacje

Odpoczywać można na różne sposoby. Jednym z nich jest turystykasamochodowa, która powszechnie jest nazywana caravaningiem. Z racjirozpoczynających się wakacji przedstawiamy pokrótce na czym to polega.

 

Wątek na forum: Caravaning sposobem na wakacje

"Dla zobrazowania przykładu posiadamy samochód o DMC wynoszącej 3.400kg i dołączamy do niego przyczepę o DMC wynoszącej 600kg to możemy poruszać się korzystając z kategorii B." NIEPRAWDA na B zestaw MUSI mieć poniżej 3500 kg tutaj 3400 + 600 = 4000 kg i wtedy B+E forum . karawaning . pl...

 

Jeśli kamper to na bazie Ducato

Już w najbliższą sobotę (31 sierpnia) ruszają w Dusseldorfie targi CaravanSalon, podczas których producenci z całego świata zademonstrują swojenowości w szeroko pojętej tematyce karawaningu. Wśród wielu nowościnie zabraknie Fiata Ducato, lidera wśród pojazdów stanowiącychbazę dla aut kempingowych.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Oto sposób na wakacyjne oszczędności

Koszty dojazdu do miejsca wypoczynku, zakwaterowania, wyżywienia sprawiają,że wakacyjny wyjazd to spory wydatek dla domowego budżetu. Coraz więcejPolaków decyduje się na turystykę karawaningową, oszczędzając w tensposób na noclegach.

 

Fiat Ducato jako kamper

Na rozpoczynających się jutro Targach Caravaningowych w Düsseldorfie Fiatzaprezentuje nową generację modelu Ducato. Włoski dostawczak  jestobecnie najpopularniejszy w Europie modelem, na bazie którego powstająkampery.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019