Wyszukiwałeś:

carens

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: carens

Spróbuj też wyszukać: touran carens synchronizator carens wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Wątek na forum: Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

nawet nie wiedzailem ze ten carens tak sie fajnie prezentuje, no no... ~robson

 

Wątek na forum: Kia Carens

Jestem na etapie szukania samochodu .Jestem waszymi samochodami zachwycona .Na nowy niestety mnie nie stać ,ale jeszcze popatrzę i się pozachwycam Może z salonu ,ale używany ta Kia Carens jest boska [email protected]

 

Zupełnie nowa Kia Carens

Choć nazwa pozostała ta sama, to jednak nowa Kia Carens nie ma zbyt wielewspólnego ze swoim poprzednikiem. Auto zadebiutowało na trwających właśnietargach w Madrycie, a do sprzedaży trafi pod koniec lata.

 

Kia Carens już w sprzedaży

Nowa generacja Kia Carens, która zadebiutowała w maju tego roku podczastargów motoryzacyjnych w Madrycie, właśnie wjeżdża do polskich salonówsprzedaży. Ceny tego kompaktowego vana zaczynają się od 79.900 zł.

 

Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

Kwestią bezdyskusyjną pozostaje fakt, że liderami segmentu małych MPV odwielu lat pozostają auta europejskich producentów. Scenic, Zafira czyTouran na stałe wpisały się już w rankingi popularności. Historia potrafijednak płatać figle, a biorąc pod lupę klasę MPV "nieeuropejskim"wyjątkiem już w niedługim czasie może okazać się Kia Carens.

 

Kia Carens z 5-letnią gwarancją

Po 7-letniej gwarancji na nowego Kia cee'da, tym razem koreański producentzdecydował się objąć wydłużoną gwarancją model Kia Carens. Tym samymCarens jest pierwszym minivanem w Polsce objętym pięcioletnią gwarancjąniezależnie od przebiegu kilometrów.

 

Kia Carens z nowym, bazowym silnikiem

Cztery cylindry, pojemność skokowa 1600 ccm i 126 KM. To parametry nowegosilnika dla familijnego minivana Kii Carens, który będzie jednocześniebazową jednostką w gamie tego modelu.

 

Carens i pro_cee'd: Dwie nowości KIA na wiosnę

W ubiegłym roku południowokoreańska KIA należała do nielicznej grupyproducentów, którym saldo udało się zamknąć w zielonychsłupkach. W tym roku marka zamierza umocnić ten trend, wprowadzając dosprzedaży zupełnie nową generacją modelu Carens oraz trzydrzwiową wersjęnadwoziową swojego bestsellera, modelu cee'd. Mieliśmy okazję poznać oba teauta.

 

Kia Carens: Rodzinnie i funkcjonalnie

Dziś bardzo trudno zdefiniować jednoznacznie pojęcie auta rodzinnego, ajeszcze trudniej przypisać temu pojęciu jakąś jedną grupę aut czy teżkonkretny segment rynkowy. Najbardziej pasują tu minivany ze względu na dużąfunkcjonalność tych aut. W naszym teście jeden z nich - Kia Carens,której przyglądamy się, czy poza funkcjonalnością ma jeszcze inneatuty.

 

Test Kia Carens 1.7 136 KM: Typowy minivan

Czy jesteśmy świadkami definitywnego zmierzchu segmentu minivanów?Przynajmniej na europejskim rynku, gdzie rolę aut rodzinnych z powodzeniemprzejmują crossovery, kompaktowe kombi, a nawet mniejsze SUV-y. Wiele na towskazuje. Dziś przyglądamy się, czym może przekonać do siebie typowyminivan, jakim jest Kia Carens.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021