Wyszukiwałeś:

carlo

. Znaleziono 167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: carlo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 167 wszystkich):

IRC: Ofensywa Skody w Monte Carlo

W styczniowym Rajdzie Monte Carlo, który otworzy sezon rajdowego cykluIRC zespół fabryczny Skody wystawi do walki trzy Fabie S2000. Czeskamarka liczy na zwycięstwo w tym prestiżowym rajdzie.

 

IRC: Kubica wystartuje w Monte Carlo

Robert Kubica do cna chce wykorzystać przerwę międzysezonową w Formule 1.Krakowianin postanowił ponownie zasiąść za kierownicą rajdówki iwystartuje w Rajdzie Monte Carlo.

 

Rajd Monte Carlo: Kubica już nie jedzie

To miało być największe wyzwanie w krótkiej karierze kierowcyrajdowego Roberta Kubicy. Niestety zakończyło się już na pierwszychkilometrach prologu Rajdu Monte Carlo. Krakowianin miał defekt silnika wRenault Clio R3.

 

Rajd Monte Carlo: Wspaniały debiut Fiesty S2000

Pierwszy poważny sprawdzian i od razu zwycięstwo. Ford Fiesta, najnowszysamochód w klasie S2000, który prowadził rajdowy wicemistrzświara WRC Mikko Hirvonen, okazał się najszybszy na trasie 78. Rajdu MonteCarlo.

 

Rajd Monte Carlo znów wystartuje z Warszawy

Legendarny Rajd Monte Carlo do roku 1996 miał charakter zlotu gwiaździstego, azałogi startowały z różnych miast Europy oraz AfrykiPółnocnej. Dwadzieścia razy w latach 1959 - 1979 punktem startowymbyła Warszawa. Do tej chlubnej tradycji powraca Rallye Monte-Carlo Historique.Stolica Polski jest znów jednym z miast, w których rywalizacjęrozpoczną tym razem uczestnicy historycznej odmiany słynnego klasyka.

 

Skoda w Rajdzie Monte Carlo

Na mecie na samym początku Rajdu Monte Carlo stanie 10 rajdowych Fabii Super2000. W tym sezonie Skoda ma zamiar bronić tytułu Mistrza w rywalizacjiproducentów oraz kierowców.

 

Fabia prosto z Monte Carlo

Wraz z nadchodzącym Rajdem Monte Carlo, poszerzy się linia modelowa Fabii.Nowa wersja modelu będzie oferowana jako hatchback w sportowym wydaniu.

 

Historycznie do Monte Carlo

Już w najbliższy czwartek o godzinie 13:00 pierwsza z załóg,które jako miejsce do startu w XIV Rallye Monte-Carlo Historique wybrałystolicę Polski wyruszy na trasę z Placu Teatralnego w Warszawie.

 

Fiat 125p 1600 Monte Carlo

Historia startów Fiat 125p w Rajdzie Monte Carlo zaczęła się wstyczniu 1971 roku. Wcześniej udział aut z FSO w rajdach ograniczał się doimprez na terenie Polski i innych krajów bloku wschodniego.

 

Skoda Fabia Monte Carlo: Rajdowe pozory

Związki Skody ze światem rajdów samochodowych nie ograniczają się doobecnego stulecia, wersji WRC Octavii i Fabii, czy wreszcie feralnego wypadkuRoberta Kubicy za kierownicą Fabii S2000. Sportowa historia Skody rozpoczęłasię przed ponad półwieczem, a jej najjaśniejszym punktem byłyzwycięstwa w Rajdzie Monte Carlo. I to właśnie dla uhonorowania tego rajdu, adokładniej tych sukcesów powstała seria specjalna Skoda Fabia MonteCarlo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020