Wyszukiwałeś:

cayman

. Znaleziono 141 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cayman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 141 wszystkich):

Wszystko o samochodach Porsche Cayman

Porsche Cayman powstało, by zapełnić lukę między małym modelem Boxter, a 911-tką. Uważa się, że Cayman to czysty produkt marketingowy nastawiony na popularność, a nie na prestiż. Może i tak, jednak Porsche Cayman potrafi być wierny tradycji poprzednich modeli niemieckiej marki. Do najgroźniejszyc...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Słabszy Cayman w akcji

Po bardzo udanym debiucie modelu Cayman S jesienią 2005 roku, Porscheprezentuje nową wersję sportowego coupe, które wejdzie do sprzedaży jużlatem tego roku. Samochód ten został zbudowany na płycie podłogowej seriiBoxster, a napędzany będzie silnikiem V6.

 

Cayman w wersji GT

Czy wyobrażacie sobie super sportowe auto, które poddane zostało dodatkowymmodyfikacjom, by sprostać najbardziej wybrednym gustom? Taki właśnie jestPorsche Cayman S przerobiony przez firmę TechArt GTsport.

 

Snobistyczny Cayman S

Niektóre samochody są na tyle ładne, że nie trzeba w nich nicpoprawiać, żeby robiły jeszcze większe wrażenie. Porsche Cayman S widocznietaki nie jest. Studio projektowe Porsche Design, znane jak dotąd zróżnych "przemysłowych" projektów wzięło sprawy wswoje ręce i stworzyło ciekawą serię budzącą większy zachwyt.

 

Cayman Turbo wraca na ring

Jeden z zagranicznych portali doniósł parę dni temu o tym, że napółnocnej pętli Nurburgring pojawił się "podejrzany"Porsche Cayman. Prawdopodobnie już niebawem do produkcji wejdzie wersja Turbo.

 

Nowe agregaty w Porsche Cayman i Boxster

Porsche zaprezentowało nowe wersje modeli Boxster i Cayman, którenapędzane są mocniejszymi i bardziej ekologicznymi silnikami.

 

Porsche Cayman GT4 oficjalnie w Genewie

Na stoisku Porsche w Genewie pojawiły się dwie nowości. Jedna to Porsche 911GT3 RS, a druga to oczekiwany model Cayman GT4.

 

Rozważają jeszcze mocniejszego Caymana GT4

911 GT3 RS oraz Cayman GT4 - to premiery Porsche na genewskich targach. Copowstanie z połączenia tych dwóch modeli? Cayman GT4 RS. I takie auto jest rozważane przez koncern z Zuffenhausen.

 

Porsche 718 Cayman - ruszyła produkcja

Fabryka Porsche w Stuttgarcie powitała nowy model. Z taśm produkcyjnychzjechały pierwsze egzemplarze Porsche 718 Cayman. Poprzednia wersja byłamontowana w Osnabruck.

 

Porsche 718 Cayman GT4 i Boxster Spyder

Porsche z serii 718 do teraz napędzał czterocylindrowy silnik. Debiut topowych wersji Boxster Spyder i Cayman GT4 wprowadza sześć cylindrów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020