Wyszukiwałeś:

cee X

d X

Sporty X

Wagon X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cee d Sporty Wagon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Kia cee'd jako kombi

Zaledwie kilka tygodni po debiucie rynkowym modelu Kia cee'd po raz pierwszyzaprezentowana zostanie wersja Sporty Wagon tego produkowanego w Europiekompaktowego auta.

 

Kia cee'd ze składanym dachem

Koreańczycy nie zwalniają tempa, jeśli chodzi o model cee'd. Na wystawiegenewskiej Kia zaprezentuje prototyp swojego najnowszego modelu, tym razem wwersji ze składanym, miękkim dachem.

 

Stutysięczna Kia cee`d

Włodarze europejskiego oddziału Kia Motors już od dawna zapowiadali, żewybudowana za ponad miliard euro fabryka w słowackiej Żylinie będziewyznacznikiem pod względem jakości i produktywności dla innychproducentów. Kilka dni temu, 3 października robotnicy pracujący dlakoreańskiego producenta zmontowali egzemplarz modelu cee`d o numerze 100.000.

 

Polska policja w cee'dach

Kolejnym orężem polskiej policji w walce z przestępcami będą radiowozy Kiacee'd. Pierwsza partia aut trafi do służby policyjnej jeszcze w listopadzie.

 

Kia cee'd SW: Bardziej Sporty, czy bardziej Wagon?

Kiedy przed ponad rokiem na polskim rynku debiutowała Kia cee'd w wersjihatchback, mało kto się spodziewał tak dobrego przyjęcia. A jednak. Kiedywięc pod koniec ubiegłego roku pojawiła się wersja kombi (SW), można byłoliczyć na równie podobne ciepłe przyjęcie.

 

Polska: cee'd ma branie

Sprzedaż koreańskiego modelu Kia ceed przekroczyła w Polsce poziom10 000 egzemplarzy. Choć wynik w skali światowej nie jest imponujący tow przypadku realiów polskiego rynku można mówić o małymsukcesie.

 
 

Milionowa Kia cee'd

Koreańska Kia w ciągu niespełna 10 lat przeszła metamorfozę z wyśmiewanego do poważanego producenta. Za tym sukcesem stoi przede wszystkimkompaktowy model cee'd, wyprodukowany już w milionie egzemplarzy.

 

Lepsze wyposażenie i 1-litrowy silnik: Kia cee'd po liftingu

Facelifting w przypadku Kii cee'd nie był za bardzo potrzebny - auto po 4latach od premiery nadal wygląda dobrze. Więcej zmian dotyczy aspektówtechnicznych: koreański kompakt jest lepiej wyposażony i dostanie 1-litrowysilnik benzynowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "cee d Sporty Wagon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018