Wyszukiwałeś:

centrum X

R X

D X

. Znaleziono 943 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: centrum R D

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 943 wszystkich):

Wątek na forum: Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

nikt nie dodał, że trwa również remont łącznika pomiędzy Al. Rdzieńskiego od strony ronda do Ikei co sprawia, że wyjazd w kierunku Warszawy z centrum jest dłuższy o nawet 30min! ~poinformowany

 

Scania: Centrum Części Używanych

Pod koniec lutego br. ruszyło Centrum Części Używanych Scania. Używaner>części cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w wielu krajach Europy.r>System1 sprzedaży używanych, ale całkowicie sprawnych i przetestowanychr>części i podzespołów po atrakcyjnych cenach sprawdził się na wielur>rynkach.

 

Tenneco otwiera drugie centrum R&D

Koncern Tenneco Automotive oficjalnie otworzy w Rybniku centrumr>badawczo-rozwojowe układów wydechowych. Oficjalnego otwarcia dokona Hari Nair,r>Wiceprezes Tenneco Inc. oraz Dyrektor Zardzający na teren Europy, Płd.r>Ameryki i Indii.

 

Centrum klimatyczne w Wolfsburgu

Kilka dni temu, Dr Wolfgang Bernhard, prezes marki Volkswagen dokonał otwarciar>nowoczesnego centrum klimatycznego w Wolfsburgu, gdzie będą poddawane testomr>nowe samochody tej marki. Nowoczesne laboratorium mieści się na powierzchnir>5.400 metrów kwadratowych.

 

Kia cee'd: Materiał na sukces

Koreańskie marki, w szczególności Hyundai oraz Kia, wykonały kawałr>roboty, by zyskać uznanie europejskich kierowców i na dobre zadomowićr>się na Starym Kontynencie. Teraz przyszedł czas na atak na wyższe cele, dor>czego ma posłużyć najnowsza broń, jaką jest Kia cee'd.

 

Nowe centrum badawczo-rozwojowe Hyundaia

Hyundai Motor Company otworzył nowe centrum badań i rozwoju w Hyderabad wr>Indiach. Jest to czwarte centrum R&D firmy, zlokalizowane poza terytoriumr>kraju. Obiekt kosztował ponad 25 milionów dolarów.

 

Mobilne centrum dowodzenia w Crafterze

Wojewoda śląski przekazał Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicachr>najnowocześniejsze mobilne stanowisko dowodzenia, które znajdzier>zastosowanie również jako centrum zardzania kryzysowego.r>Specjalistyczny pojazd oparto na modelu Volkswagen Crafter. Ważący razem zr>wyposażeniem niemal pięć ton samochód kosztował ponad 700.000r>złotych.

 

Centrum Kompetencji napędu hybrydowego MAN

Firma MAN Truck & Bus zalicza się do pionierów technologiir>napędów hybrydowych dla pojazdów użytkowych. Teraz wszystkier>prace badawczo-rozwojowe dotyczące technologii hybrydowej będą prowadzone wr>nowym Centrum Kompetencji, które otrzyma zwiększoną obsadęr>specjalistów.

 

Mitsubishi otwiera nowy ośrodek badawczy

Mitsubishi otworzyło nowy ośrodek badawczy w Tajlandii. Ośrodek będzier>wykorzystywany do testów służących weryfikacji jakościr>pojazdów przed uruchomieniem ich produkcji.

 

Czy warto kupić: Kia cee'd (2006-2012)

Kia cee'd pierwszej generacji odegrała olbrzymią rolę w uświadamianiur>europejskiego kierowcy, że koreańskie wcale nie musi oznaczać tandetne,r>słabe i awaryjne. Co więcej, na wielu rynkach, w tym i w Polsce, był to jedenr>z bestsellerów poprzedniej dekady, dlatego dziś na serwisachr>ogłoszeniowych można znaleźć wiele używanych cee'dów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "centrum R D".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019